Dziękuję za zapis! Zapraszam do materiałów Akademii VAT!

  • UWAGA: Jako uczestnik webinaru masz specjalne warunki na zamówienie kursu VAT w obrocie krajowym lub międzynarodowym - lub też pakietu obu tych kursów w atrakcyjnej cenie!
  • Tylko teraz do każdego zamówienia kursu VAT dodajemy wyjątkowy bonus: nagranie z webinaru + e-book "Zmiany w podatkach 2021: SLIM VAT", podsumowujące wszystkie najważniejsze zmiany w podatku VAT, które weszły w życie od 01.01.2021 roku (GRATIS)

Poniżej znajdziesz materiały z modułu drugiego:

Oba poniższe wykłady wchodzą w skład kursu Podatek VAT w obrocie krajowym.

Dostęp do materiałów Akademii VAT i oferty masz jeszcze przez...

Wideo 1 (czas trwania: 6:18)

Pobierz plik PDF do filmu

W tym filmie wyjaśniam na praktycznym przykładzie zasady odliczenia VAT naliczonego z faktur zakupowych. Prezentuję w deklaracji, za jaki okres najwcześniej możemy odliczyć VAT naliczony.

Wideo 2 (czas trwania: 3:11)

Pobierz plik PDF do filmu

W tym filmie omawiam zasady odliczenia podatku VAT naliczonego gdy faktura została dostarczona po dostawie, a podatnik rozlicza VAT miesięcznie. Prezentuję również, jak sytuacja zmieni się gdyby podatnik rozliczał VAT kwartalnie.

Pozostałe lekcje Akademii VAT

Dziękuję Ci za udział w dzisiejszej lekcji! Materiały z trzeciego, ostatniego modułu zostaną udostępnione już 18 lutego o 9:00 i wtedy też wyślę Ci przypomnienie o tym na Twój email. Wiadomości będą przychodzić z adresu kontakt@mentoris.pl 🙂

Zaproszę Cię też na webinar!

Do usłyszenia!

Na skorzystanie z oferty masz jeszcze...

Sprawdzamszczegóły oferty >