Dziękuję za zapis! Zapraszam do materiałów Akademii VAT!

  • UWAGA: Jako uczestnik webinaru masz specjalne warunki na zamówienie kursu VAT w obrocie krajowym lub międzynarodowym - lub też pakietu obu tych kursów w atrakcyjnej cenie!
  • Tylko teraz do każdego zamówienia kursu VAT dodajemy wyjątkowy bonus: nagranie z webinaru + e-book "Zmiany w podatkach 2021: SLIM VAT", podsumowujące wszystkie najważniejsze zmiany w podatku VAT, które weszły w życie od 01.01.2021 roku (GRATIS)

Poniżej znajdziesz materiały z modułu pierwszego:

Oba poniższe wykłady wchodzą w skład pełnego kursu VAT w obrocie krajowym.

Dostęp do materiałów Akademii VAT i oferty masz jeszcze przez...

Wideo 1 (czas trwania: 2:51)

Pobierz plik PDF do filmu

W pierwszym filmie omawiam, w jakich przypadkach przysługuje podatnikowi prawo do odliczenia VAT naliczonego z zakupów. Wyjaśniam jakie warunki muszą być spełnione, by z tego prawa skorzystać.

 

Wideo 2 (czas trwania: 6:39)

Pobierz plik PDF do filmu

W tym filmie omawiam, na podstawie jakich dokumentów mamy prawo do odliczenia VAT naliczonego.

Pozostałe lekcje Akademii VAT

Dziękuję Ci za udział w dzisiejszej lekcji! Materiały z drugiego modułu zostaną udostępnione już 10 lutego o 9:00 i wtedy też wyślę Ci przypomnienie o tym na Twój email. Wiadomości będą przychodzić z adresu kontakt@mentoris.pl 🙂

Jeśli chcesz, możesz też zapisać się na przypomnienie przez messengera o kolejnych lekcjach. Wtedy link do modułu drugiego i trzeciego dostaniesz też jako wiadomość na facebooku!

  • Jeśli chcesz dostać przypomnienie o udostępnieniu kolejnych modułów na Messenger, kliknij przycisk powyżej i jeśli nie otrzymasz informacji potwierdzającej - kliknij "rozpocznij".