Jeszcze raz dziękuję za zapis na Akademię Podatkową VAT i webinar "Prawo do odliczania VAT w praktyce".

PS. Dostęp do powtórki webinaru i materiałów z Akademii wygasa 22.02 (poniedziałek) o północy. SPRAWDŹ tutaj.

 • UWAGA: Jako uczestnik webinaru masz specjalne warunki na zamówienie kursu VAT w obrocie krajowym lub międzynarodowym - lub też pakietu obu tych kursów w atrakcyjnej cenie!
 • Tylko teraz do każdego zamówienia kursu VAT dodajemy wyjątkowy bonus: nagranie z webinaru + e-book "Zmiany w podatkach 2021: SLIM VAT", podsumowujące wszystkie najważniejsze zmiany w podatku VAT, które weszły w życie od 01.01.2021 roku (GRATIS)
Sprawdź szczegóły

Na skorzystanie z tej oferty masz jeszcze...

Podatek VAT sprawia problemy nawet doświadczonym księgowym. Czas to jednak zmienić!

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość – zagadnienia związane z podatkiem VAT wcale nie muszą być takie trudne. Wystarczy, że opanujesz je praktycznie na przykładach, korzystając z wygodnego kursu online!

W zależności od swoich potrzeb wybierasz kurs VAT w obrocie krajowym, nowość w ofercie Mentoris - kurs VAT w obrocie międzynarodowym, lub pakiet tych dwóch kursów.

 

UWAGA: do każdej z powyższych opcji dodaję wyjątkowy bonus: nagranie z webinaru + e-book "Zmiany w podatkach 2021: SLIM VAT", podsumowujące wszystkie najważniejsze zmiany w podatku VAT, które weszły w życie od 01.01.2021 roku

Wybieram wariant kursu!

Czytaj dalej, aby poznać szczegóły...

Poprowadzę Cię za rękę przez wszystkie informacje wymagane do kompleksowego rozliczania podatku VAT w obrocie krajowym i / lub międzynarodowym.

 

Poznasz podstawy prawne, na jakich obecnie opiera się rozliczanie tego podatku w polskich przepisach, zaktualizowane o najświeższe nowości (i masz gwarancję aktualności kursu także w przypadku kolejnych zmian, jakie funduje nam ustawodawca).

Zobaczysz liczne przykłady rozliczania VAT w praktyce, a także upewnisz się, o co chodzi ze split payment czy białą listą podatników.

Zaplanowałam kursy tak, aby w jednym miejscu zgromadzić wszystkie informacje, stworzyć praktyczny przewodnik, który pomoże Ci z sukcesem rozliczać podatek VAT i nie popełnić przy tym żadnych błędów, które mogą mieć konsekwencje podatkowe!

Po skorzystaniu z kursów Mentoris przestaniesz się zastanawiać nad zmianami w VAT! Opanujesz praktyczne zasady i nie dasz się zaskoczyć przepisom - w obrocie krajowym oraz międzynarodowym.

Moje kursy online to kompleksowe wykłady oparte o kompleksowe prezentacje (prowadzone przez księgową z 16-letnim doświadczeniem), PDFy, testy online i przykłady, zakończone certyfikatem.

Zaprojektowane tak, aby księgowi w końcu przestali zastanawiać się, jak to jest z tym VAT-em i czy przypadkiem nie popełniają błędów.

Po przejściu kursów Mentoris dedykowanych tematowi VAT wskoczysz na wyższy poziom w księgowości!

Wybieram wariant kursu!

Wpis do rejestru instytucji szkoleniowych pod nr.2.12/00294/2014.

 

Sprawdź dostępne pakiety kursów i wybierz opcję dla siebie!

Tylko teraz do każdego zamówienia dodajemy BONUS: nagranie z webinaru "Zmiany w podatkach 2021: SLIM VAT"!

Jest to szkolenie podsumowujące wszystkie najważniejsze zmiany w podatku VAT, które weszły w życie od 01.01.2021 roku.

Ten praktyczny bonus jest dostępny tylko na tej stronie, nie można go zamówić oddzielnie!

Kurs "Podatek VAT w obrocie krajowym 2021"

 • 17 modułów kursu (podatnik VAT, obowiązek podatkowy VAT, JPK_V7, MPP, biała lista podatników, prawo do odliczenia VAT, pre-współczynnik, proporcja, VAT od samochodów).
 • 17 e-booków podsumowujących moduły tematyczne.
 • 24 godziny wideo, ok. 72 godziny nauki.
 • Zawiera aktualizacje dotyczące SLIM VAT (aktualizacja 2021).
 • Dostęp do wszystkich materiałów od razu.
 • Egzamin on-line w formie testów.
 • Certyfikat ukończenia stanowisko samodzielny księgowy kod zawodu 241103.
 • Kompleksowa wiedza na temat rozliczania podatku VAT z księgowego punktu widzenia w przystępnej, zrozumiałej i popartej realnymi przykładami formie, uwzględniająca wszystkie najnowsze zmiany w przepisach.

Cena: 699 zł

Kurs "VAT międzynarodowy 2021"

 • 6 modułów kursu (Eksport usług, Import usług, Eksport towarów, Import towarów, WDT, WNT) i będzie poszerzany o kolejne.
 • 7 godzin nagrań, 20 godzin nauki.
 • Dostęp do wszystkich materiałów od razu.
 • Egzamin on-line w formie testów.
 • Certyfikat ukończenia samodzielny księgowy kod zawodu 241103.
 • Kompleksowe, praktyczne ujęcie na temat rozliczania podatku VAT w obrocie międzynarodowym - bezcenna wiedza na temat wszystkich niuansów obrotu VAT.

Cena: 499 zł

Wyjątkowa opcja, dostępna tylko teraz!

Przez limitowany okres czasu, wyłącznie za pośrednictwem tej strony, możesz skorzystać z PAKIETU obu kursów VAT w atrakcyjnej cenie!

Zamawiając kurs VAT w obrocie krajowym, kurs VAT międzynarodowy dostaniesz 40% taniej, za jedyne 296 (zamiast 499 zł)!

Oznacza to, że zamówisz pakiet dwóch kursów - VAT krajowy i międzynarodowy + webinar o zmianach w VAT - w cenie 995 zł

Kurs VAT w obrocie krajowym
Kompleksowa wiedza na temat rozliczania podatku VAT z księgowego punktu widzenia w przystępnej, zrozumiałej i popartej realnymi przykładami formie, uwzględniająca wszystkie najnowsze zmiany w przepisach
699 zł

 • 17 modułów kursu (podatnik VAT, obowiązek VAT, JPK_V7, MPP, biała lista podatników, prawo do odliczania VAT, pre-współczynnik i proporcja, samochody a VAT).
 • 17- ebooków podsumowujących moduły tematyczne.
 • 24 godziny wideo, ok. 72 godziny nauki.
 • Zawiera zmiany dotyczące SLIM VAT (aktualizacja 2021).
 • Dostęp do wszystkich materiałów od razu.
 • Egzamin on-line w formie testów.
 • Certyfikat ukończenia kod zawodu 241103.
 • BONUS: nagranie z webinaru "Zmiany w podatkach 2021: SLIM VAT" + e-book
Kurs VAT międzynarodowy
Kompleksowe, praktyczne ujęcie na temat rozliczania podatku VAT w obrocie międzynarodowym - bezcenna wiedza na temat wszystkich niuansów obrotu VAT
Cena: 499 zł

 • 6 modułów kursu (eksport usług, import usług, eksport towarów, import towarów, WDT, WNT) i będzie poszerzany o kolejne.
 • 7 godzin nagrań, 20 godzin nauki.
 • Dostęp do wszystkich materiałów od razu.
 • Egzamin on-line w formie testów.
 • Certyfikat ukończenia kod zawodu 241103.
 • Kompleksowe, praktyczne ujęcie na temat rozliczania podatku VAT w obrocie międzynarodowym - bezcenna wiedza na temat wszystkich niuansów obrotu VAT.
 • BONUS: nagranie z webinaru "Zmiany w podatkach 2021: SLIM VAT" + e-book

Oferta wygaśnie za...

Opinie kursantów Mentoris:

Po zakończeniu kursów VAT z oferty Mentoris:

 • Poznasz podstawy prawne, na jakich obecnie opiera się rozliczanie tego podatku w polskich przepisach, zaktualizowane o najświeższe nowości (i masz gwarancję aktualności kursu także w przypadku kolejnych zmian, jakie funduje nam ustawodawca).
 • Zobaczysz liczne przykłady rozliczania VAT w praktyce, a także upewnisz się, o co chodzi ze split payment czy białą listą podatników.
 • Będziesz wiedzieć czym jest WIS, kto może być zwolniony z VAT, i w jakich przypadkach masz prawo do odliczania czy zwrotu VAT.
 • Dowiesz się jak rozliczać VAT w obrocie międzynarodowym z uwzględnieniem zarówno usług, jak i towarów.
 • Uzyskasz wyjątkowe na rynku pracy, wyróżniające Cię kompetencje!
Sprawdź dokładny program kursów VAT Mentoris.

Pytania, jakie najczęściej zadają nasi klienci przed zamówieniem:

(kliknij, aby rozwinąć)

Czy materiały są w całości dostępne od razu? Czy mogę od razu korzystać z kursu? +

Tak, wszystkie materiały w kursie są dostępne od razu. Nie musisz na nic czekać, możesz uczyć się swoim tempem lub przyspieszyć z realizacją kursu.

Masz nielimitowany dostęp do całości materiałów, testów, filmów, e-booków PDF do pobrania.

Czy kursy są w wyznaczonych godzinach? +

Jako że kursy są dostępne zupełnie online, możesz z nich korzystać w dowolnych godzinach. Możesz uczyć się również z komórki, jako że platforma kursowa jest dopasowana do urządzeń mobilnych.

Jak wygląda proces zakupu? +

Po wybraniu przycisku w tabeli system poprosi Cię o podanie danych: adresu email oraz imienia i nazwiska.

WAŻNE by podać poprawny adres mailowy ponieważ na ten adres otrzymasz od nas dane do logowania oraz informacje dotyczące statusu Twojego zamówienia.

Sprawdź również poprawność swojego imienia i nazwiska. Zostanie ono umieszczone na certyfikacie po ukończeniu kursu.

Po zaksięgowaniu Twojej płatności (z reguły po kilku minutach od momentu dokonania płatności) otrzymasz od nas informację o odblokowaniu dostępu do kursu na podany przez Ciebie adres email.

Naukę możesz rozpocząć w dowolnym dla siebie momencie. Możesz również przerywać i wznawiać kiedy tylko chcesz.

Masz nielimitowany dostęp do wszystkich materiałów przez pół roku z możliwością przedłużenia, aby mieć ciągle jak najświeższą wiedzę!

UWAGA: jeśli chcesz zamówić pakietu obu kursów, proces wygląda nieco inaczej. Zostaniesz przekierowany/a do zamówienia kursu VAT w obrocie krajowym, a po realizacji zamówienia dostaniesz kupon rabatowy 40% zniżki na kurs VAT międzynarodowy.

Czy mogę otrzymać fakturę za kurs? +

Tak, jak najbardziej. Fakturę za zakupiony dostęp można otrzymać wypełniając formularz podczas składania zamówienia lub kontaktując się z nami na maila kontakt@mentoris.pl

Kto jest autorką kursów o VAT?

Magdalena Hosiawa

Już od ponad 16 lat specjalizuję się w obszarach księgowości i rachunkowości. Od 7 lat zarażam nią innych, tworząc darmowe materiały oraz profesjonalne kursy online w ramach Mentoris. Z moich kursów skorzystało łącznie już ponad 6000 osób.

Jestem trenerem i praktykiem rachunkowości online. Odczarowuję przepisy i ustawy i uczę jak być księgowym przez duże K. Bo jeśli ktoś coś robi z pasji – to wtedy rodzą się najlepsze pomysły i rozwiązania.

Od ponad 7 lat zarażam swoją miłością do rachunkowości kolejne pokolenia księgowych, tworząc darmowe materiały oraz kompleksowe kursy online czy Klub Profesjonalnych Księgowych w ramach Mentoris.

Jeśli chcesz nauczyć się samodzielnie rozliczać podatek VAT, nawet w bardziej skomplikowanych przypadkach, jesteś w odpowiednim miejscu.

UWAGA: Tylko teraz masz specjalne warunki na zamówienie kursu VAT w obrocie krajowym lub międzynarodowym - lub też pakietu obu tych kursów - w niezwykle atrakcyjnej cenie!

Wybieram kurs!

Na zamówienie na preferencyjnych warunkach masz jeszcze...