Dostęp do obejrzenia powtórki webinaru ""Jak zostać księgowym, czyli instrukcja krok po kroku jak z sukcesem zdobyć wiedzę księgową (i nie poddać się w trakcie nauki) i pierwszą pracę" już wygasł!

Możesz jednak wciąż nauczyć się podstaw księgowości z moją pomocą i konkretnymi instrukcjami w kursie online Mentoris!

Możesz zapisać się na darmowy mini kurs podstaw księgowości lub od razu przejść do pełnego kursu księgowości od podstaw, zakończonego certyfikatem - wybór należy do Ciebie!

PS. Nie zapomnij zaobserwować nas na facebooku TUTAJ lub na instagramie TUTAJ!

Chcę zacząć od bezpłatnego mini kursu
Chcę uczyć się księgowości!

Kto przeprowadził szkolenie?

Magdalena Hosiawa

Już od ponad 16 lat specjalizuję się w obszarach księgowości i rachunkowości. Od blisko 7 lat zarażam nią innych, tworząc darmowe materiały oraz profesjonalne kursy online w ramach Mentoris. Z moich kursów skorzystało łącznie już ponad 5000 osób.

Jestem trenerem i praktykiem rachunkowości online. Odczarowuję przepisy i ustawy i uczę jak być księgowym przez duże K. Bo jeśli ktoś coś robi z pasji – to wtedy rodzą się najlepsze pomysły i rozwiązania.

Od ponad 7 lat zarażam swoją miłością do rachunkowości kolejne pokolenia księgowych, tworząc darmowe materiały oraz kompleksowe kursy online czy Klub Profesjonalnych Księgowych w ramach Mentoris.

Jeśli chcesz rozpocząć naukę księgowości od podstaw, jesteś w odpowiednim miejscu.