ZAPISZ SIĘ NA DARMOWY MINI KURS PODSTAW RACHUNKOWOŚCI

Odbierz bezpłatny mini kurs rachunkowości dla początkujących i rozpocznij przygodę z księgowością!

Dostęp do lekcji uzyskasz na podany adres e-mail.

*Otrzymasz dostęp do wszystkich materiałów mini kursu od razu po zapisie.

Chcesz zostać księgową, ale do tej pory nie miałaś styczności z rachunkowością?

Nie wiesz, czy nauka w formie kursu online to coś dla Ciebie?

Zapisz się na bezpłatny mini kurs, stanowiący próbkę kultowego kursu podstaw rachunkowości Mentoris.

Nauczysz się: czym jest bilans, ewidencja księgowa, konta aktywne, i wiele więcej!

Metoda małych kroków (trzyczęściowy kurs)

Dostęp do wszystkich materiałów uzyskasz natychmiast po zapisie. W każdej z 3 części kursu znajdziesz 2 krótkie filmy (do 10 minut) oraz materiały PDF, dzięki czemu nie poczujesz się przytłoczona nowymi pojęciami i będziesz uczyć się trwale i skutecznie.

Kurs zupełnie online - wystarczy dostęp do Internetu

Aby wziąć udział w mini kursie, wystarczy Ci dostęp do maila oraz Internetu. Otrzymasz też dodatkowe pliki PDF do pobrania. Każdy z 3 modułów kursu to mniej niż pół godziny.

Na koniec quiz sprawdzający wiedzę oraz niespodzianka

Aby sprawdzić, czego się nauczyłaś, na koniec wypełnisz quiz sprawdzający wiedzę. Jeśli spodoba Ci się ta forma nauki, otrzymasz też rabat na pełny kurs podstaw rachunkowości od Mentoris!

Dołącz do mini kursu podstaw rachunkowości:

Poziom: dla początkujących. Wybierz ten kurs, jeśli jeszcze nie miałaś styczności z rachunkowością lub miałaś ją dawno temu i niewiele już pamiętasz.

Otrzymasz 3-częściowy mini kurs bezpłatnie. Będę wysyłać Ci wiadomości z przypomnieniem w tym czasie na Twoją skrzynkę.

Jeśli spodoba Ci się ta forma nauki, dostaniesz rabat na pełny kurs rachunkowości od Mentoris, który przygotuje Cię kompleksowo do pracy w zawodzie w oparciu o tzw. „pełną księgowość”.

Kto jest autorem mini kursu?

Magdalena Hosiawa

To właśnie ja spotkam się z Tobą w tych darmowych lekcjach!

Jestem trenerem i praktykiem rachunkowości online z 16-letnim doświadczeniem w zawodzie. Odczarowuję ustawy i pomagam opanować księgowość — bez nudy, prosto i praktycznie.

Od ponad 8 lat zarażam swoją miłością do rachunkowości kolejne pokolenia księgowych, tworząc darmowe materiały oraz profesjonalne kursy online w ramach Mentoris.

„Na początku nie było łatwo, specjalistyczne słownictwo, zawiłe przepisy i skomplikowane obliczenia raczej zniechęcały niż zachęcały. Początkowo usilnie próbowałam czytać książki, zapoznać się z fachową literaturą, niestety wciąż brakowało mi praktyki. Z pomocą przyszedł kurs Mentoris w szybki i łatwy sposób zapoznałam się z podstawą rachunkowości, odbyłam staże i obecnie pracuje na stanowisku samodzielnego księgowego.”

Małgorzata Druciarek

kursantka pełnego kursu podstaw rachunkowości

„(…) z pomocą przyszły mi Profesjonalne Kursy Rachunkowości. Dzięki nim mogę uczyć się o dowolnej porze, w razie potrzeby wracać do niektórych tematów i co najważniejsze – poznawać różnego rodzaju przepisy i zasady w oparciu o konkretne przykłady ich zastosowania. Ponadto notatki, które robię w trakcie nauki, towarzyszą mi każdego dnia w pracy. Do tej pory nie trafiłam na lepszy kurs internetowy – dodatkowo w tak przystępnej cenie.”

Ewelina Sarnacka

kursantka pełnego kursu podstaw rachunkowości

Chcesz wziąć udział w mini kursie?

ZAPISZ SIĘ I NATYCHMIAST ODBLOKUJ MATERIAŁY DO NAUKI!

Dostęp do lekcji uzyskasz na podany adres e-mail.

© Mentoris 2013 - 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności