Mini kurs podstaw rachunkowości

Dziękuję za zapis! WAŻNA informacja na początek: na bezpłatne przejście kursu masz 10 dni od momentu zapisu.

fade-leftfade-rightJak to działa?

Pamiętaj, że następne dni mini kursu (dzień 2 i 3) możesz obejrzeć od razu, klikając w zakładkę z kolejnego dnia lub w następne dni poprzez link w mailu ode mnie (tematy będą zaczynać się od "DZIEŃ" i jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź foldery oferty, inne czy nawet SPAM).

Te maile będą wysyłane automatycznie dokładnie co 24 h od Twojego zapisu - czyli druga lekcja jutro, a trzecia pojutrze.

PS. Jeśli w trakcie trwania tego mini kursu pojawią się u Ciebie jakieś pytania, śmiało zadawaj je na adres: kontakt@mentoris.pl.

Poniżej znajdziesz materiały na pierwszy dzień:

Oba poniższe wykłady wchodzą w skład kursu podstaw rachunkowości, na który uzyskasz rabat w ostatnim dniu mini kursu!

Wideo 1 (czas trwania: 8:24)

Pobierz plik PDF do filmu

W pierwszym filmie omawiam bilans na podstawie przykładu wraz z przedstawieniem jego podstawowych elementów - aktywów: trwałych oraz obrotowych oraz pasywów: kapitału własnego oraz kapitału obcego.

Wideo 2 (czas trwania: 6:18)

Pobierz pliki PDF do filmu

Drugi film zawiera jedno ćwiczenie praktyczne - zaprezentowanie informacji w formie bilansu.

Postaraj się zrealizować zadanie, a potem pobierz odpowiedź w PDF, żeby zobaczyć, czy Twoje rozwiązanie jest poprawne!

Pozostałe lekcje mini kursu

Dziękuję Ci za udział w dzisiejszej lekcji! Materiały z drugiego dnia mini kursu zostaną do Ciebie wysłane mailem dokładnie po 24h od zapisu. Jeśli jednak masz teraz chwilę, by przerobić dalsze materiały - kliknij w odpowiednią zakładkę na górze.

Jeśli wolisz przerabiać tematy stopniowo, możesz też zapisać się na przypomnienie przez messengera o kolejnych lekcjach. Wtedy link do materiałów z dnia drugiego i trzeciego dostaniesz też jako wiadomość na facebooku!

  • Jeśli chcesz dostać przypomnienie o udostępnieniu kolejnych modułów na Messenger, kliknij przycisk powyżej i jeśli nie otrzymasz informacji potwierdzającej - kliknij "rozpocznij".