Dziękuję za uczestnictwo w szkoleniu podatkowym!

Bonus – nagranie webinaru „VAT międzynarodowy – eksport usług” o wartości 119 zł nie jest już dostępny bezpłatnie.


Jednak podobne szkolenia tego typu będziesz mieć raz w miesiącu, dołączając do Klubu Profesjonalnych Księgowych. 

Zapisy do Klubu trwają tylko do środy 30.09!

 

JESTEŚ KSIĘGOWYM I CZUJESZ, ŻE W SWOJEJ PRACY CZASAMI NIE NADĄŻASZ? CHCESZ MIEĆ PEWNOŚĆ DZIAŁANIA NAWET W NAJTRUDNIEJSZYCH SYTUACJACH? NIE MASZ CZASU, ABY SAMODZIELNIE ANALIZOWAĆ KONSEKWENCJE ZMIAN PRZEPISÓW? BOisz się, ze popełnisz w końcu błąd?

Poznaj Klub Profesjonalnych Księgowych – platformę online, dzięki której trzymasz rękę na pulsie, rozumiesz wprowadzane zmiany w przepisach i oszczędzasz swój cenny czas!

Tylko teraz już na start przy opłacie miesięcznej od razu korzystasz ze wszystkich udogodnień Klubu i uczestniczysz od razu w zamkniętym webinarze o VAT międzynarodowym już 28.09!

ok. 20 opracowań najnowszych, kontrowersyjnych zmian w przepisach (wartość: 400 zł)

Wśród tematów znajdziesz m. in. białą listę podatników, nową matrycę VAT, informacje na temat Wiążącej Informacji Stawkowej i inne.

15 dedykowanych tematów z moich kursów rachunkowości bez dodatkowych opłat (wartość: 1185 zł)

15 wybranych tematów z pełnych kursów online, dodatkowo porządkujących i  aktualizujących wiedzę dla każdego księgowego (każdy temat ma wartość 79 zł).

Gratis kurs: Tarcza Antykryzysowa (wartość: 199 zł) oraz e-book KPiR (wartość: 117 zł)

Każdy Klubowicz uzyska zupełnie bezpłatnie dostęp do kursu na temat Tarczy Antykryzysowej oraz e-booka „Ewidencja kosztów w KPiR  bez tajemnic”

Dedykowany webinar raz w miesiącu na wybrany przez klubowiczów temat (wartość: 119 zł / mc)

Raz w miesiącu Klubowicze otrzymują kompleksowe, ponad godzinne szkolenie omawiające najbardziej pilne, „gorące” zmiany w prawie i ich konsekwencje.

Stały dostęp do bieżących aktualizacji (wartość: bezcennne)

W Klubie jesteśmy w stałym kontakcie mailowym – raz w tygodniu wysyłam Ci specjalną wersję Prasówki i informuję o nowych materiałach. Masz dostępny także przydatny Kalendarz Księgowego z ważnymi terminami.

Możliwość skorzystania z Karty Klubowicza - zniżek 15% na kursy rachunkowości online (wartość nawet 460 zł)

Przez cały okres uczestnictwa w Klubie masz dostępny unikalny kupon rabatowy, dzięki któremu zamówisz taniej (-15%) dostęp do innych moich produktów.

Klub profesjonalnych księgowych to stałe, bieżące wsparcie w zawodzie księgowego oraz ułatwienia i materiały na wygodnej platformie online o łącznej wartości ponad 1999 zł

Ty swój dostęp możesz mieć już od 117 zł w skali miesiąca!

Jeśli Klub profesjonalnych księgowych brzmi dla ciebie ciekawie, zamów dostęp, dopóki trwają zapisy!

Wybierz w tabeli okres uczestnictwa w Klubie (1, 3 lub 6 miesięcy) i przejdź do zamówienia!

PS. Jeszcze nie jesteś osobą pracującą w księgowości albo chcesz odświeżyć wiedzę po przerwie? Zamiast Klubu zacznij od kursów online!

© Mentoris 2013 – 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności