JESTEŚ KSIĘGOWYM I CHCESZ BYĆ ZAWSZE NA BIEŻĄCO ZE SZCZEGÓŁOWYM OMÓWIENIEM ZMIAN W USTAWACH I PRZEPISÓW, KTÓRE MOGĄ WPŁYWAĆ NA TWOJĄ PRACĘ?

Zapisy do Klubu są już zamknięte.

Dołącz do Prasówki Księgowego!

Dołącz do społeczności Profesjonalnych Księgowych i odbieraj co tydzień email z najważniejszymi zmianami w prawie (co poniedziałek o 7:30).

Zyskasz stałe wsparcie i będziesz na bieżąco z ciągłymi zmianami w przepisach.

Kto jest gospodarzem klubu?

Nazywam się Magdalena Hosiawa i od 7 lat prowadzę serwis Mentoris z profesjonalnymi kursami rachunkowości.

Jestem trenerem i praktykiem rachunkowości online. Odczarowuję przepisy i ustawy i uczę jak być księgowym przez duże K.
Bo jeśli ktoś coś robi z pasji – to wtedy rodzą się najlepsze pomysły i rozwiązania.

Tylko w ciągu ostatnich 7 lat przeszkoliłam online ponad 7000 osób. Jak to możliwe? Postawiłam na praktykę, prosty język oraz praktyczne przykłady.

Gdy spotykam się na zamkniętej grupie z moimi kursantami czy Klubowiczami czy gdy dostaję kolejne pozytywne opinie, wiem, że robię to co naprawdę kocham i że jestem w miejscu, w jakim zawsze chciałam być!

Czy wesprę w tym także i Ciebie? Zapraszam do Klubu!

 

Bardzo cenię sposób podawania materiału czyli rzeczowe, szczegółowe i przekazane przystępnym językiem, zrozumiałym nawet dla początkujących. Bardzo przydatne dla mnie są materiały pdf, do których często wracam lub które powoli analizuję, wówczas gdy temat z materiału wideo zbyt szybko przeleciał. Ogromnie doceniam materiały dotyczące aktualności.

Bardzo podoba mi się to, że zawsze mogę wrócić do interesującego mnie tematu. Gdy mam wątpliwości wchodzę ponownie i wszystko tam na mnie czeka

Jest doskonale! Znajduję tu wszystko, co jest mi potrzebne. Nie wiem, co można byłoby jeszcze dodać … aktualna wiedza to prawdziwy skarb w czasie, gdy pracujemy po 14 godzin.

© Mentoris 2013 - 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności