MYŚLISZ O PRACY W KSIĘGOWOŚCI, ALE NIE CHCESZ JESZCZE ZAMAWIAĆ PEŁNEGO KURSU?

Weź udział w kursie „BILANS – od zera do mastera” i rozpocznij przygotowanie do pracy w księgowości!

W ramach Szkoły otrzymasz 2 pełne moduły z 20 dostępnych w kursie podstaw rachunkowości Mentoris, dzięki którym wypróbujesz nasz kurs i sposób nauki bez wielkich zobowiązań finansowych!

To intro do pełnego kursu podstaw nazwałam „BILANS – od zera do mastera” i możesz do niego dołączyć na naprawdę atrakcyjnych warunkach.

A jeśli zdecydujesz się kontynuować naukę – to zawsze możesz przejść do pełnego kursu, z dodatkową zniżką. Twoje postępy w nauce i wypełnione testy zachowają się.

ŁĄCZNIE CZEKAJĄ CI 2 MODUŁY PODZIELONE NA KRÓTKIE LEKCJE I TESTY (2 H 36 MINUT NAUKI) Z OBSZARU BILANSU – AKTYWÓW I PASYWÓW. DOKŁADNY SPIS TREŚCI PODAJEMY PONIŻEJ.

Myślisz o pracy w księgowości?

A może masz już podstawy ze studiów czy kursów, ale niestety… nic już nie pamiętasz?

Mam coś dla Ciebie! W Mentoris uruchamiamy totalną nowość:

INTRO do kursu podstaw rachunkowości – czyli kurs „BILANS – od zera do mastera”.

W dowolnym momencie możesz wejść do kursu w atrakcyjnej cenie i przerobić 2 moduły z 20 dostępnych w kursie podstaw, aby zobaczyć, czy chcesz kontynuować naukę.

W przypadku Twojej decyzji na TAK oczywiście otrzymasz zniżkę na zamówienie pełnego kursu podstaw rachunkowości Mentoris, a Twoje dotychczasowe postępy zachowają się.

Będziesz bliżej otrzymania certyfikatu!

Łącznie uzyskasz aż dwa pełne tematy dostępne w kursie podstaw rachunkowości: „Bilans – aktywa” oraz „Bilans – pasywa”.

Będziesz pracować oczywiście na platformie kursowej Mentoris, po zamówieniu dostaniesz login i hasło. Dzięki temu nie tylko wykonasz pierwsze kroki w temacie nauki rachunkowości, ale oprócz tego zobaczysz, jak wyglądają nasze kursy od środka!

Kurs podstaw rachunkowości to starannie zaprojektowany kurs online, którego celem jest zbudować Twoją wiedzę krok po kroku, NIE ZAKŁADAJĄC, że coś już wiesz (metodą F.O.K.U.S.S.).

Koniec z frustracją podczas nauki!

Dzięki kursowi zdobędziesz solidną wiedzę, która pozwoli Ci obronić się podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Dzięki formule online kursu możesz zaoszczędzić czas na dojazdy, a równocześnie efektywnie uczyć się w wybranym przez Ciebie tempie i czasie, ponieważ do kursu masz dostęp w całości od razu, i możesz wracać do materiałów, odtwarzać je dowolną ilość razy 24h przez 7 dni w tygodniu.

Część 1 – Bilans: AKTYWA

Część 2 – Bilans: PASYWA

Zamów dostęp do kursu: „BILANS – od zera do mastera”

Otrzymasz 2 pierwsze moduły kursu podstaw rachunkowości (z 20 łącznie) na wygodnej platformie online, w atrakcyjnej cenie, które pomogą Ci opanować wszystkie tajniki bilansu!

Kurs „BILANS – od zera do mastera”

95 zł

 

intro do kursu podstaw rachunkowości – 2 pierwsze moduły z 20

2 moduły tematyczne, 2 godziny zegarowe wideo, ok 3 godziny nauki, dzięki którym zdobędziesz kompletną wiedzę na temat fundamentów niezbędnych w pracy każdego księgowego

2 e-booki stanowiące podsumowanie każdego z modułów kursu - z nimi powtórki będą bezbolesne

Testy i quizy online po każdym module

Zniżka na kontynuację nauki w formie pełnego kursu online "Kurs podstaw rachunkowości" od Mentoris, zakończonego certyfikatem

UWAGA: postępy w kursie zachowają się - jeśli zdecydujesz się kontynuować naukę w formie pełnego kursu podstaw rachunkowości od Mentoris, będziesz już mieć zaliczone 2 moduły z 20 - będziesz bliżej uzyskania certyfikatu i podjęcia pracy w księgowości!

Kto jest autorem kursu?

 

Magdalena Hosiawa

Już od ponad 18 lat specjalizuję się w obszarach księgowości i rachunkowości. Od blisko 8 lat zarażam nią innych, tworząc darmowe materiały oraz profesjonalne kursy online w ramach Mentoris.

Z moich kursów skorzystało łącznie już ponad 7000 osób.

Wierzę, że księgowość to coś więcej niż wklepywanie faktur.

To fascynujący świat liczb, które opisują biznes. Uczę przyszłych księgowych jak przybliżać ten świat ich klientom, jak ubierać ich firmy w liczby i jak te liczby analizować – po to, by w przyszłości mogli realnie pomagać biznesom w rozwoju i czerpać w pełni satysfakcję ze swojej pracy!

Jeśli marzysz o pracy w księgowości i chcesz wykonać pierwszy krok, jesteś w odpowiednim miejscu.

Zapraszam do skorzystania z próbki mojego kursu w atrakcyjnej cenie: kursu „BILANS – od zera do mastera”!

ZAMÓW JUŻ TERAZ I ROZPOCZNIJ KURS „BILANS – OD ZERA DO MASTERA”!

Wykonaj pierwszy krok w kierunku pracy w księgowości.

W ramach zamówienia otrzymasz 2 pełne moduły z 20 dostępnych w kursie podstaw rachunkowości Mentoris, dzięki którym wypróbujesz kurs bez wielkich zobowiązań finansowych, a w pełni opanujesz tajniki bilansu – fundament pracy każdego księgowego!

A jeśli zdecydujesz się kontynuować naukę – to zawsze możesz przejść do pełnego kursu podstaw rachunkowości z atrakcyjną zniżką. Twoje postępy w nauce i wypełnione testy zachowają się.