Chcesz rozpocząć pracę w księgowości, ale nie wiesz jak?

Bez obaw! Przygotowałam dla Ciebie jedyne w swoim rodzaju bezpłatne wyzwanie, które zaczyna się już 20 maja, w poniedziałek!

W kilka dni dowiesz się, jak zabrać się za naukę rachunkowości, jak wygląda praca księgowego, i od czego w ogóle zacząć naukę zawodu.

Czas wziąć sprawy w swoje ręce i zostać księgową… jeszcze w tym roku! Zapisz się poniżej, aby otrzymać dostęp do materiałów na maila:

Rozpocznij praktyczne przygotowanie do zawodu księgowej!

  • 3 dni wykładów online (wideo) + notatki PDF
  • 3 transmisje live w grupie FB
  • quiz oraz zadanie praktyczne dotyczące bilansu
  • wsparcie i odpowiedzi na Twoje pytania w zamkniętej grupie 
  • darmowy dostęp: 20-28.05.2019 (zapisy otwarte do 22 maja)

Co zyskujesz po zapisie?

l

3 dni praktycznych szkoleń (20-22 maja)

Materiały obejrzysz na wygodnej, zamkniętej platformie, do której dostęp otrzymasz na podany adres e-mail. Z nagrań oraz materiałów PDF dowiesz się, czy masz predyspozycje do pracy księgowej (wypełniając quiz), jak zacząć naukę i się nie pogubić, a także dostaniesz zadanie praktyczne dotyczące bilansu.

 

 

odpowiedzi na twoje wątpliwości na facebooku

W zamkniętej grupie masz możliwość zadawania pytań właśnie mi, czyli księgowej z kilkunastoletnim doświadczeniem, prowadzącej profesjonalne kursy rachunkowości; oraz wymiany doświadczeń z pozostałymi uczestnikami.

 

Niespodzianki... i rabaty, jeśli zechcesz uczyć się dalej

Na wyzwanie zapraszam wszystkie osoby, które chcą podjąć pracę w księgowości, nie ma znaczenia Twoje dotychczasowe doświadczenie!

A jeśli będziesz chciała kontynuować naukę praktycznej księgowości, jako uczestniczka wyzwania otrzymasz rabat na mój sprawdzony kurs „podstawy rachunkowości”.

Magdalena Hosiawa

Magdalena Hosiawa

Profesjonalne Kursy Rachunkowości Mentoris

To właśnie ze mną spotkasz się w trakcie tego darmowego wyzwania!

Obszary księgowości i rachunkowości, w których specjalizuję się już od ponad 16 lat, to moja pasja.

Od ponad 5 lat zarażam nią innych, tworząc materiały oraz profesjonalne kursy online w ramach Mentoris. Uczę rachunkowości od podstaw i praktycznie, bez akademickiego nadęcia.

PS. Dostęp do materiałów otrzymasz aż do 28 maja! 

Do tego czasu też będziesz miała okazję zgarnąć rabat na udział w moim praktycznym, rozbudowanym kursie, który przeprowadzi Cię przez wszystkie tajniki podstaw rachunkowości.

Jeśli myślisz o rozpoczęciu kariery w księgowości… jesteś we właściwym miejscu.

Sprawdź dokładny rozkład jazdy i przekonaj się sama!

t

Dzień 1: 20 maja - dla kogo w ogóle jest ta praca i czy ja się nadaję?

Z samego rana wyślę Ci mailowo dostęp do materiałów na zamkniętej platformie wyzwania. Dowiesz się z nich, jakie cechy i umiejętności powinien posiadać każdy księgowy, a następnie rozwiążesz quiz, dzięki któremu odkryjesz, czy masz predyspozycje do wykonywania tego zawodu. Odbędzie się też live na zamkniętej grupie o godzinie 10, na którym ogłoszę niespodziankę!

l

Dzień 2: 21 maja - jak zacząć i co musisz wiedzieć na początku?

Mailem otrzymasz ode mnie dostęp do wykładu wideo + notatki wizualnej. Po zapoznaniu się przekonasz się, na co warto zwrócić uwagę na samym początku swojej ścieżki zawodowej, jak się nie pogubić, skąd czerpać motywację i w jaki sposób zapewnić sobie zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Przy okazji zgłębisz różne typy rachunkowości, co z pewnością przyda Ci się w przyszłości.

i

Dzień 3: 22 maja - zadanie praktyczne dotyczące bilansu + wykłady wideo

Na samym końcu przyjdzie pora na dzień praktyczny, który ostatecznie przygotuje Cię do wyzwań, jakie zapewne napotkasz na dalszej drodze. Na podstawie moich wykładów zmierzysz się z rozwiązaniem przykładowego zadania opartego na realiach codziennej pracy w księgowości.

Dodatkowe transmisje live: 20, 23 i 28 maja

Na których będziesz mogła zadawać pytania i uzyskać wsparcie w przygotowaniu do zawodu!

Zaczynamy już 20 maja! Będziesz na pokładzie?

Jeśli tak, zapisz się poniżej, a natychmiast po zapisie uzyskasz mailowe potwierdzenie rejestracji i informacje organizacyjne.

Udział jest całkowicie bezpłatny, wystarczy rejestracja mailowa, ale jest ograniczony czasowo. Dlatego nie przegap terminu i zapisz się już teraz.

 

Jesteś gotowa?

Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz. Natychmiast po zapisie otrzymasz mailowe potwierdzenie i informacje, jak wziąć udział! 

Wyzwanie rozpoczynamy za...

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

© Mentoris 2013 – 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności