Myślisz o pracy w księgowości, ale brakuje Ci wiedzy na temat podstawowych zagadnień?

Zapisz się na darmowy webinar 16.04 (czwartek) o 19:00:
"Ogarnij podstawy księgowości w jeden wieczór! Szkolenie live dla zielonych"

Podczas szkolenia online 16. kwietnia o 19:00 (powtórka dostępna dla zapisanych) odczaruję dla Ciebie podstawy księgowości zupełnie bezpłatnie - nawet, jeśli dopiero zaczynasz!

PS. dodatkowo zaraz po zapisie otrzymasz BONUS - odblokuję dla Ciebie specjalne, zazwyczaj niedostępne bezpłatnie materiały: "Czy nadaję się do pracy w księgowości?" (wideo, notatka PDF + test predyspozycji online)

Podczas naszego spotkania pomogę Ci opanować (i zrozumieć) pojęcia bilansu, planu kont i typów kont, zasady memoriałowej czy współmierności. A oprócz tego zdradzę praktyczne tricki, jak raz na zawsze zapamiętać strony Wn i Ma, skąd wiedzieć, na jakim koncie dokonać księgowania, a także po czym poznać, czy dana firma zarabia!

Aby wziąć udział na żywo masz jeszcze...

Na szkoleniu na żywo 16.04 (czwartek) o 19:00 przekażę Ci fundamenty niezbędne, jeśli myślisz o pracy w księgowości!

Przekonasz się, że księgowość wcale nie musi być nudna - przeprowadzę Cię przez podstawowe zagadnienia krok po kroku, podobnie jak to robię dla uczestników moich pełnych kursów online!

Szkolenie 16.04 o 19:00 potrwa około godziny i na koniec przewiduję sesję pytań i odpowiedzi.

A dla zupełnie początkujących mam prawdziwą gratkę: zazwyczaj niedostępny bezpłatnie bonus "Czy nadaję się do pracy w księgowości?", składający się z krótkiego nagrania wideo, notatki PDF i testu predyspozycji online.

Bonusowe materiały otrzymasz na podany adres e-mail zaraz po zapisie!

Szczegółowy program darmowego szkolenia online:

  • czym jest bilans i po co właściwe tworzy się bilans (poznasz tutaj metodę bilansową)
  • co to jest zakładowy plan kont
  • jak działa konto księgowe i jak zapamiętać stronę Wn i Ma
  • jakie mamy typu kont (a mamy ich kilka i poznasz wszystkie, czyli bilansowe, wynikowe, syntetyczne, analityczne)
  • jak wyglądają zapisy księgowe
  • skąd masz wiedzieć, na którym koncie dokonać księgowania, czyli nauczysz się jak rozróżnić przychody i koszty od operacji wpływających tylko na bilans
  • z jaką datą księgować, czyli na czym polega zasada memoriałowa i współmierności
  • skąd wiedzieć, czy firma zarabia, czyli co nieco o rachunku zysków i strat

Kto przeprowadzi szkolenie?

Magdalena Hosiawa

To właśnie ja spotkam się z Tobą na webinarze!

Już od ponad 16 lat specjalizuję się w obszarach księgowości i rachunkowości. Od 6 lat zarażam nią innych, tworząc darmowe materiały oraz profesjonalne kursy online w ramach Mentoris. Z moich kursów skorzystało łącznie już ponad 5000 osób.

Wierzę, że księgowość to coś więcej niż wklepywanie faktur. To fascynujący świat liczb, które opisują biznes. Uczę przyszłych księgowych jak przybliżać ten świat ich klientom, jak ubierać ich firmy w liczby i jak te liczby analizować - po to, by w przyszłości mogli realnie pomagać biznesom w rozwoju i czerpać w pełni satysfakcję ze swojej pracy!

Jeśli marzysz o pracy w księgowości i chcesz wykonać pierwszy krok, jesteś w odpowiednim miejscu. Zapraszam!

Chcesz wykonać pierwszy krok w kierunku pracy w księgowości?

Zapisz się na darmowe szkolenie online 16.04 (czwartek) o 19:00 i ogarnij podstawy księgowości w jeden wieczór - nawet, jeśli dopiero zaczynasz!

PS. dodatkowo zaraz po zapisie otrzymasz BONUS - odblokuję dla Ciebie specjalne, zazwyczaj niedostępne bezpłatnie materiały: "Czy nadaję się do pracy w księgowości?" (wideo, notatka PDF + test predyspozycji online)

Aby wziąć udział na żywo, masz jeszcze...