BEZPŁATNE SZKOLENIE ONLINE DLA KSIĘGOWYCH, KTÓRZY CHCĄ ROZWIJAĆ SIĘ I AWANSOWAĆ

Zapisz się, aby odblokować powtórkę webinaru:
"ABC controllingu dla każdego księgowego. Poznaj narzędzia, dzięki którym wyróżnisz się na rynku pracy!"

Dzięki obejrzeniu powtórki szkolenia online, które przeprowadziłam na żywo 22. października o 19:00, poznasz podstawowe narzędzia controllingowe, dzięki którym staniesz się jeszcze lepszym i bardziej docenianym na rynku pracy specjalistą w obszarze księgowości!

PS. Dodatkowo NATYCHMIAST po zapisie otrzymasz na maila prezent: mini e-book "Po co księgowemu narzędzia controllingowe", który już na start wprowadzi Cię w temat szkolenia!

Odblokuj powtórkę webinaruna obejrzenie powtórki bezpłatnie masz czas do soboty 24.10 do północy

Aby zobaczyć powtórkę bezpłatnie masz jeszcze...

A dla zupełnie początkujących mam prawdziwą gratkę: już zaraz po zapisie zupełnie BEZPŁATNIE otrzymasz e-booka (pigułkę wiedzy) "Po co księgowemu narzędzia controllingowe"

Prezent otrzymasz na adres e-mail natychmiast po zapisie!

Kto przeprowadził szkolenie?

Magdalena Hosiawa

Już od ponad 16 lat specjalizuję się w obszarach księgowości i rachunkowości. Od blisko 7 lat zarażam nią innych, tworząc darmowe materiały oraz profesjonalne kursy online w ramach Mentoris. Z moich kursów skorzystało łącznie już ponad 5000 osób.

Jestem trenerem i praktykiem rachunkowości online. Odczarowuję przepisy i ustawy i uczę jak być księgowym przez duże K. Bo jeśli ktoś coś robi z pasji – to wtedy rodzą się najlepsze pomysły i rozwiązania.

Od ponad 7 lat zarażam swoją miłością do rachunkowości kolejne pokolenia księgowych, tworząc darmowe materiały oraz kompleksowe kursy online czy Klub Profesjonalnych Księgowych w ramach Mentoris.

Jeśli chcesz zostać wyróżniającym się na rynku, profesjonalnym księgowym, jesteś w odpowiednim miejscu.

Zapraszam do skorzystania BEZPŁATNIE ze szkolenia online - webinaru, dopóki udostępniam jego powtórkę!