Bezpłatne szkolenie online - zapisz się i odblokuj powtórkę!

"Jak zostać księgowym, czyli instrukcja krok po kroku jak z sukcesem zdobyć wiedzę księgową (i nie poddać się w trakcie nauki) oraz pierwszą pracę."

Z powtórki webinaru dowiesz się:

  • Dlaczego tak wielu ludzi próbuje zostać księgowym, ale im się nie udaje (zdradzę Ci ten sekret)!
  • Od czego zacząć przygodę z księgowością i jak wybrać obszar dla siebie by zostać wyróżniającym się na rynku księgowym.
  • [PRAKTYCZNA WSKAZÓWKA]: jak się uczyć, aby zrozumieć, a nie "wykuć na blachę" i by wiedza obroniła nas na rozmowie kwalifikacyjnej (ćwiczenie, w którym na praktycznym przykładzie zrozumiesz pojęcie bilansu, aktywów, pasywów i konta księgowego).
  • [NOTATKA] Gdzie się uczyć, z jakich narzędzi korzystać - podczas webinaru otrzymasz BONUS w postaci super przydatnej notatki wizualnej na ten temat.
Rejestruję się!

Aby obejrzeć powtórkę masz jeszcze...

A dla zupełnie początkujących mam prawdziwą gratkę: już zaraz po zapisie zupełnie BEZPŁATNIE otrzymasz dostęp do quizu "Czy nadaję się na księgowego" i notatkę PDF z mini szkoleniem wideo na temat kompetencji przydatnych w pracy w księgowości!

Kto przeprowadził szkolenie?

Nazywam się Magda Hosiawa i to właśnie ja spotkam się z Tobą na webinarze!

Już od ponad 16 lat specjalizuję się w obszarach księgowości i rachunkowości. Od blisko 7 lat zarażam nią innych, tworząc darmowe materiały oraz profesjonalne kursy online w ramach Mentoris. Z moich kursów skorzystało łącznie już ponad 5000 osób.

Wierzę, że księgowość to coś więcej niż wklepywanie faktur.

To fascynujący świat liczb, które opisują biznes. Uczę przyszłych księgowych jak przybliżać ten świat ich klientom, jak ubierać ich firmy w liczby i jak te liczby analizować - po to, by w przyszłości mogli realnie pomagać biznesom w rozwoju i czerpać w pełni satysfakcję ze swojej pracy!

Jeśli marzysz o pracy w księgowości, ale brakuje Ci jasnej instrukcji krok po kroku jak zacząć, jesteś w odpowiednim miejscu.

Zapraszam - rejestracja jest bezpłatna.

Chcesz zostać księgowym, ale brakuje Ci jasnej instrukcji krok po kroku, jak się za to zabrać?

Zapisz się na powtórkę bezpłatnego szkolenia online, które odbyło się w czwartek 14.01 o 19:00 i poznaj pierwsze kroki do zawodu księgowego!

PS. Dodatkowo NATYCHMIAST po zapisie otrzymasz na maila prezenty: dostęp do quizu "Czy nadaję się na księgowego" i notatkę PDF z mini szkoleniem wideo na temat kompetencji przydatnych w pracy w księgowości!

Rejestruję się bezpłatnie i odbieram bonus!

Aby obejrzeć powtórkę, masz jeszcze...