Bezpłatne szkolenie online dla wszystkich, którzy chcą się rozliczać na KPiR

Zapisz się, aby odblokować powtórkę webinaru:
"Podstawy ewidencji w Podatkowej Książce Przychodów i Rozchodów (KPIR) krok po kroku"!

Dzięki obejrzeniu powtórki szkolenia online, które przeprowadziłam na żywo 18 listopada o 19:00, poznasz podstawy ewidencji w Podatkowej Książce Przychodów i Rozchodów (KPIR)!

PS. Dodatkowo NATYCHMIAST po zapisie otrzymasz na maila prezent: mini e-book "Wprowadzenie do KPiR", który już na start wprowadzi Cię w temat szkolenia!

Odblokuj powtórkę webinaruna obejrzenie powtórki bezpłatnie masz czas do piątku 20.11 do północy

Aby zobaczyć powtórkę bezpłatnie masz jeszcze...

A dla zupełnie początkujących mam prawdziwą gratkę: już zaraz po zapisie zupełnie BEZPŁATNIE otrzymasz e-booka (pigułkę wiedzy) „Wprowadzenie do KPiR”.

Prezent otrzymasz na adres e-mail natychmiast po zapisie!

Kto przeprowadził szkolenie?

Magdalena Hosiawa

Już od ponad 16 lat specjalizuję się w obszarach księgowości i rachunkowości. Od blisko 7 lat zarażam nią innych, tworząc darmowe materiały oraz profesjonalne kursy online w ramach Mentoris. Z moich kursów skorzystało łącznie już ponad 5000 osób.

Jestem trenerem i praktykiem rachunkowości online. Odczarowuję przepisy i ustawy i uczę jak być księgowym przez duże K. Bo jeśli ktoś coś robi z pasji – to wtedy rodzą się najlepsze pomysły i rozwiązania.

Od ponad 7 lat zarażam swoją miłością do rachunkowości kolejne pokolenia księgowych, tworząc darmowe materiały oraz kompleksowe kursy online czy Klub Profesjonalnych Księgowych w ramach Mentoris.

Jeśli chcesz zostać wyróżniającym się na rynku, profesjonalnym księgowym, jesteś w odpowiednim miejscu.

Zapraszam do skorzystania BEZPŁATNIE ze szkolenia online - webinaru, dopóki udostępniam jego powtórkę!