Bezpłatne szkolenie online dla księgowych, którzy chcą rozwijać się i awansować

czwartek 22.04 o godz 19

ABC controllingu. Jak podnieść swoją wartość na księgowym rynku pracy w dobie pandemii?

W trakcie bezpłatnego webinaru dowiesz się:

  • czym jest controlling i jakie mamy narzędzia controllingowe,
  • dlaczego każdemu księgowemu przyda się znajomość podstawowych narzędzi controllingu - i czy rzeczywiście to takie trudne, aby je opanować,
  • jak w praktyce wykorzystać podstawowe narzędzia wspierające proces podejmowania decyzji (koszty i przychody istotne, metody wyceny inwestycji).
  • [PREZENT - mini e-book] dodatkowo zaraz po zapisie dostaniesz na podany adres mailowy e-booka - pigułkę wiedzy: "Po co księgowemu narzędzia controllingowe?"

Aby wziąć udział na żywo masz jeszcze...

A dla zupełnie początkujących mam prawdziwą gratkę: już zaraz po zapisie zupełnie BEZPŁATNIE otrzymasz e-booka (pigułkę wiedzy) "Po co księgowemu narzędzia controllingowe"!

Kto przeprowadzi szkolenie?

Nazywam się Magda Hosiawa i to właśnie ja spotkam się z Tobą na webinarze!

Już od ponad 16 lat specjalizuję się w obszarach księgowości i rachunkowości. Od blisko 7 lat zarażam nią innych, tworząc darmowe materiały oraz profesjonalne kursy online w ramach Mentoris. Z moich kursów skorzystało łącznie już ponad 5000 osób.

Jestem trenerem i praktykiem rachunkowości online. Odczarowuję przepisy i ustawy i uczę jak być księgowym przez duże K. Bo jeśli ktoś coś robi z pasji – to wtedy rodzą się najlepsze pomysły i rozwiązania.

Od ponad 7 lat zarażam swoją miłością do rachunkowości kolejne pokolenia księgowych, tworząc darmowe materiały oraz kompleksowe kursy online czy Klub Profesjonalnych Księgowych w ramach Mentoris.

Jeśli chcesz zostać wyróżniającym się na rynku, profesjonalnym księgowym, jesteś w odpowiednim miejscu.

Zapraszam do skorzystania BEZPŁATNIE ze szkolenia online - webinaru.

Rejestracja trwa do 22.04 do godz. 19:00, bo wtedy zaczynamy szkolenie LIVE!

Zarejestruj się na bezpłatne szkolenie klikając poniżej.

Zaczynamy już 22.04 (czwartek) o 19:00. Poznasz podstawowe narzędzia controllingowe, dzięki którym staniesz się jeszcze lepszym i bardziej docenianym na rynku pracy specjalistą w obszarze księgowości!

PS. Dodatkowo NATYCHMIAST po zapisie otrzymasz na maila prezent: mini e-book "Po co księgowemu narzędzia controllingowe", który już na start wprowadzi Cię w temat szkolenia!

Aby wziąć udział na żywo, masz jeszcze...