Chcesz zostać księgowym, ale brakuje Ci jasnej instrukcji krok po kroku?

Zapisz się na bezpłatny webinar 10.09 (czwartek) o 19:00:
"Jak zostać księgowym, czyli instrukcja krok po kroku jak z sukcesem zdobyć wiedzę księgową (i nie poddać się w trakcie nauki) oraz pierwszą pracę."

Podczas szkolenia online 10. września o 19:00 zrozumiesz, czy każdy może zostać księgowym, jakie decyzje musisz podjąć, zanim rozpoczniesz naukę, jakie są rodzaje księgowości i jak odkryć obszar dla siebie, jak się uczyć praktycznie, a nie tylko teoretycznie, a także wykonamy wspólnie zadania praktyczne, w tym m.in. przykład dotyczący bilansu.

Aby wziąć udział na żywo masz jeszcze...

 • PS. Dodatkowo NATYCHMIAST po zapisie otrzymasz na maila prezenty: dostęp do quizu "Czy nadaję się na księgowego" i notatkę PDF z mini szkoleniem wideo na temat kompetencji przydatnych w pracy w księgowości!

Na szkoleniu na żywo 10.09 (czwartek) o 19:00 przekażę Ci niezbędną wiedzę i praktykę dotyczącą pierwszych kroków w księgowości. Zdradzę nie tylko z jakich źródeł i JAK się uczyć, ale także jak wytrwać w nauce i skąd czerpać motywację. 

Zdradzę Ci też sekret, dlaczego tak wielu osobom jednak nie udaje się znaleźć pracy w księgowości i jak się uczyć tak, aby później ze zrozumieniem poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami na rozmowie kwalifikacyjnej.

Webinar 10.09 o 19:00 potrwa około godziny i na koniec będzie możliwość zadawania własnych pytań o drogę do zawodu księgowego.

Webinar jest przeznaczony dla:

 • wszystkich, którzy myślą o pracy w księgowości, ale nie wiedzą jak zacząć
 • tych, którzy już próbowali się uczyć księgowości, ale stwierdzili, że to za trudne, że tego jest za dużo
 • wszystkich, którzy myślą, że księgowość jest tylko dla umysłów ścisłych
 • tych, którzy kiedyś uczyli się rachunkowości i po wielu latach chcą wrócić na rynek pracy, ale nie wiedzą, jak to zrobić z głową.

A dla zupełnie początkujących mam prawdziwą gratkę: już zaraz po zapisie zupełnie BEZPŁATNIE otrzymasz dostęp do quizu "Czy nadaję się na księgowego" i notatkę PDF z mini szkoleniem wideo na temat kompetencji przydatnych w pracy w księgowości!

Agenda szkolenia:

 • czy każdy może zostać księgowym?
 • jak wygląda praca w księgowości
 • na co zwrócić uwagę, ZANIM rozpoczniesz przygodę z rachunkowością
 • jakie decyzje powinieneś podjąć, zanim zaczniesz naukę
 • dlaczego tak wielu ludzi próbuje zostać księgowym, ale im się nie udaje (zdradzę Ci ten sekret)
 • jak się uczyć praktycznie, aby zrozumieć, a nie "wykuć na blachę" i by wiedza pozostała w głowie i obroniła nas na rozmowie kwalifikacyjnej
 • gdzie się uczyć, z jakich narzędzi korzystać - zaproszenie do kursu rachunkowości Mentoris

Kto przeprowadzi szkolenie?

Magdalena Hosiawa

To właśnie ja spotkam się z Tobą na webinarze!

Już od ponad 16 lat specjalizuję się w obszarach księgowości i rachunkowości. Od blisko 7 lat zarażam nią innych, tworząc darmowe materiały oraz profesjonalne kursy online w ramach Mentoris. Z moich kursów skorzystało łącznie już ponad 5000 osób.

Wierzę, że księgowość to coś więcej niż wklepywanie faktur.

To fascynujący świat liczb, które opisują biznes. Uczę przyszłych księgowych jak przybliżać ten świat ich klientom, jak ubierać ich firmy w liczby i jak te liczby analizować - po to, by w przyszłości mogli realnie pomagać biznesom w rozwoju i czerpać w pełni satysfakcję ze swojej pracy!

Jeśli marzysz o pracy w księgowości, ale brakuje Ci jasnej instrukcji krok po kroku jak zacząć, jesteś w odpowiednim miejscu.

Zapraszam - rejestracja jest bezpłatna.

Chcesz zostać księgowym, ale brakuje Ci jasnej instrukcji krok po kroku, jak się za to zabrać?

Zapisz się na bezpłatne szkolenie online 10.09 (czwartek) o 19:00 i poznaj pierwsze kroki do zawodu księgowego!

PS. Dodatkowo NATYCHMIAST po zapisie otrzymasz na maila prezenty: dostęp do quizu "Czy nadaję się na księgowego" i notatkę PDF z mini szkoleniem wideo na temat kompetencji przydatnych w pracy w księgowości!

Aby wziąć udział na żywo, masz jeszcze...