zgarnij wyjątkowe rabaty na kursy rachunkowości!

Każde zgłoszenie wygrywa! Sprawdź i weź udział.

Chcesz zgarnąć gwarantowany, 17% rabat na dowolnie wybrany kurs rachunkowości? A może marzą Ci się jeszcze lepsze warunki?

Do dnia 18.08 do godz. 12:00 opublikuj na swoim facebooku lub instagramie zdjęcie z opisem Jak uczę się rachunkowości z Mentoris, oznacz nasz profil i dodaj hashtag #urodzinyMentoris.

3 najlepsze zgłoszenia uzyskają odpowiednio 77, 57 i 47% rabatu na dowolny kurs Mentoris, a wszyscy pozostali – nagrodę gwarantowaną!

Na zgłoszenie masz jeszcze…

Konkurs, w którym wygrywają wszyscy!

Z okazji 7. urodzin Mentoris rozdajemy wysokie rabaty, świętuj z nami! 

Aby zgarnąć gwarantowany rabat 17% na dowolny kurs rachunkowości Mentoris) z szansą na jeszcze wyższy (pierwsze miejsce w konkursie to aż 77%, wystarczy:

1. Zrobić zdjęcie, jak uczysz się z płatnymi lub darmowymi materiałami Mentoris

Do zdjęcia możesz użyć dowolnego kursu Mentoris (jeśli już jesteś klientem) lub bezpłatnych materiałów, jakie udostępniamy na youtubie, facebooku, lub w bezpłatnych mini kursach: Wakacyjnej Szkoły Księgowości, Wakacyjnej Akademii Podatkowej lub Mini Kursów. 

 

2. Zamieścić zdjęcie w serwisie facebook lub instagram (na stories lub post), oznaczając nasz profil: kursy.rachunkowosci i dodając hashtag #urodzinyMentoris

W opisie zdjęcia odpowiedz na pytanie: „Jak i dlaczego uczę się rachunkowości z Mentoris” oraz wskaż, z jakiego materiału się uczysz.

 

l

3. OBOWIĄZKOWE! Wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy z akceptacją regulaminu!

Abyśmy nie przeoczyli Twojego zgłoszenia i dostarczyli Ci nagrodę gwarantowaną (lub jedną z trzech głównych) potrzebujemy jeszcze Twojego adresu e-mail! Dlatego wypełnij jeszcze potem krótki formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ.

Magdalena Hosiawa

Magdalena Hosiawa

Profesjonalne Kursy Rachunkowości Mentoris

 

Dziękuję, że chcesz świętować ze mną i moim zespołem już 7. urodziny Mentoris!

 

Jestem trenerem i praktykiem rachunkowości online. Odczarowuję przepisy i ustawy i uczę jak być księgowym przez duże K.

Bo jeśli ktoś coś robi z pasji – to wtedy rodzą się najlepsze pomysły i rozwiązania.

Tak, to już od 7 lat zarażam swoją miłością do rachunkowości kolejne pokolenia księgowych, tworząc darmowe materiały, profesjonalne kursy online czy Klub Księgowego w ramach Mentoris.

Cieszę się, że tu jesteś!

 

Sprawdź, dlaczego warto zgłosić się po gwarantowany rabat, aby rozpocząć naukę razem z Mentoris!

„Dopiero zaczynam przygodę z rachunkowością i jestem w trakcie Rachunkowości od podstaw. Mogę napisać że Pani Magda w bardzo przystępny i zrozumiały sposób przekazuje informacje, nawet dla osób które nie miały wcześniej styczności z rachunkowością. Nie ma tu tylko „suchych” definicji ponieważ dodatkowo są one komentowane i to mi się bardzo podoba. (…)”

Marcin

“Kursy przygotowane są bardzo profesjonalnie i w taki sposób, aby nawet osoba niemająca zielonego pojęcia o rachunkowości była w stanie opanować wszystkie potrzebne zagadnienia. Bardzo podoba mi się praktyczny wymiar „zajęć”. Wykłady są prowadzone w sposób, który umożliwia przełożenie wiedzy teoretycznej na umiejętności praktyczne. Liczne przykłady pozwalają w pełni zrozumieć wszystkie zawiłości rachunkowości.

Monika

Bardzo polecam kursy Mentoris – pełen profesjonalizm, kursy są przygotowane bardzo starannie, każdy szczegół jest dobrze opracowany. Wartość merytoryczna jak i techniczna na najwyższym poziomie. I można się uczyć w domowym zaciszu. Polecam bardzo serdecznie”

Mateusz

weź udział w konkursie i zyskaj gwarantowany rabat na dowolny kurs online!

Czekamy na Twoje zdjęcie i zgłoszenie!

Zrób zdjęcie  z naszymi płatnymi lub darmowymi materiałami, oznacz nas na facebooku lub instagramie (kursy.rachunkowosci) i dodaj hashtag #urodzinyMentoris. Nie zapomnij tylko o wypełnieniu formularza konkursowego! Bierzemy pod uwagę tylko zgłoszenia z poniższego formularza. 

Powodzenia! 

Na zgłoszenie masz jeszcze…

© Mentoris 2013 – 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności