Chcesz zamówić kurs rachunkowości od Mentoris z atrakcyjnym rabatem -15% w ramach Black Friday, ale nie wiesz, na co się zdecydować?

Wypełnij quiz, a podpowiem Ci, który kurs z oferty będzie dla Ciebie najlepszy!

PS. Nie zwlekaj tylko zbyt długo, bo promocja trwa tylko do 30.11 (sobota) do północy!

Zaczynam quiz!

Nie wiesz, co wybrać na mojej stronie w ramach promocji Black Friday?


Cześć, tu Magda Hosiawa z Mentoris! Już od 6 lat wspieram przyszłych i obecnych księgowych, tworząc wygodne kursy online na różnym poziomie. Uczę księgowości od podstaw, ale także tej bardziej zaawansowanej.


Jednak widzę, że część z Was nie wie, co wybrać! Od dawna dostaję pytania na maila, w których często pytacie: "Jaki kurs z oferty powinnam wybrać? Jaki będzie dla mnie odpowiedni?"


Pomyślałam, że ułatwię Wam zadanie i przygotuję ten quiz, który nakieruje zainteresowanych na odpowiednią wersję kursu, a potem automatycznie odblokuje link do zamówienia z rabatem!


PS. Uprzedzam jednak: jeśli masz już za sobą kontakt z rachunkowością, to dodatkowo czeka na Ciebie test WIEDZY KSIĘGOWEJ online, składający się z 15 pytań! 😉 Tylko wtedy będę mogła Ci optymalnie doradzić, kiedy sprawdzisz, na jakim rzeczywiście jesteś poziomie.

Dlaczego warto zdecydować się na kurs rachunkowości od Mentoris?

Poświętujemy razem Black Friday? To ostatnia okazja na zgarnięcie kursu w tak atrakcyjnych cenach z dodatkowym rabatem 15%, bo od Nowego Roku podnoszę ceny kursów!

Cześć, jestem Magdalena Hosiawa

Od 6 lat tworzę Profesjonalne Kursy Rachunkowości Mentoris i przygotowałam dla Ciebie ten quiz, który ma za zadanie pomóc Ci wybrać kurs!

Obszary księgowości i rachunkowości, w których specjalizuję się już od ponad 16 lat, to moja wieloletnia pasja.

Z moich kursów skorzystało łącznie już ponad 5000 osób zadowolonych osób!

Dołączysz i Ty? Wypełnij quiz i zamów idealny dla siebie kurs z -15% rabatem!

  • Na początku nie było łatwo, specjalistyczne słownictwo, zawiłe przepisy i skomplikowane obliczenia raczej zniechęcały niż zachęcały. Początkowo usilnie próbowałam czytać książki, zapoznać się z fachową literaturą, niestety wciąż brakowało mi praktyki. Z pomocą przyszedł kurs Mentoris w szybki i łatwy sposób zapoznałam się z podstawą rachunkowości, odbyłam staże i obecnie pracuje na stanowisku samodzielnego księgowego.
    Małgorzata Druciarek kursantka
      Name
  • (...) z pomocą przyszły mi Profesjonalne Kursy Rachunkowości. Dzięki nim mogę uczyć się o dowolnej porze, w razie potrzeby wracać do niektórych tematów i co najważniejsze – poznawać różnego rodzaju przepisy i zasady w oparciu o konkretne przykłady ich zastosowania. Ponadto notatki, które robię w trakcie nauki, towarzyszą mi każdego dnia w pracy. Do tej pory nie trafiłam na lepszy kurs internetowy – dodatkowo w tak przystępnej cenie.
    Ewelina Sarnacka kursantka
      Name

Taka okazja już się nie powtórzy! Tylko przez 2 dni: 29-30.11 (piątek i sobota) możesz zyskać dowolny kurs ze zniżką -15%

Nie wiesz, co wybrać? Wypełnij quiz, a podpowiem Ci, jaki kurs z mojej oferty będzie dla Ciebie idealny.

Zaczynam quiz!

PS. Jeśli nie potrzebujesz quizu i chcesz od razu wykorzystać swój rabat na wybrany kurs rachunkowości Mentoris, kliknij TUTAJ.

Przypominam, że Twój kupon rabatowy to BLACKFRIDAY2019