WYGLĄDA NA TO, ŻE IDEALNY DLA CIEBIE BĘDZIE DARMOWY MINI KURS VAT!

 

Pracujesz w dziale księgowości lub biurze rachunkowym? A może jesteś właścicielem firmy?

Odbierz darmowy mini kurs i poznaj zagadnienia związane z podatkiem VAT.

Dostęp do lekcji uzyskasz tutaj natychmiast po zapisie oraz na podany adres e-mail.

 

*Mini kurs jest zupełnie darmowy i przeznaczony dla właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych, którzy chcą rozliczać podatek VAT w swojej firmie samodzielnie; a także dla księgowych w działach księgowości lub zatrudnionych w biurach rachunkowych, rozliczających podatek VAT.

 Pracujesz w dziale księgowości lub biurze rachunkowym i brakuje Ci wiedzy o zasadach rozliczania podatku VAT?

Chcesz odświeżyć podstawy? A może masz jednoosobową działalność gospodarczą i chcesz samodzielnie prowadzić swoją księgowość i rozliczać podatek VAT?

Jeśli potrzebujesz sprawdzonej wiedzy na temat podatku VAT – jesteś w odpowiednim miejscu! Te darmowe lekcje pomogą Ci zacząć, a potem możesz kontynuować naukę w formie pełnego kursu online.

Zapisz się za darmo i naucz się, w jakich sytuacjach masz prawo do odliczenia VAT naliczonego, a także poznasz dokumenty stanowiące podstawę do odliczenia VAT naliczonego!

Metoda małych kroków (otrzymasz materiały podzielone na 3 moduły)

W każdym module otrzymasz 2 krótkie filmy (do 10 minut) oraz materiały PDF, dzięki czemu nie poczujesz się przytłoczona nowymi pojęciami i będziesz uczyć się trwale i skutecznie.

Kurs zupełnie online - wystarczy dostęp do Internetu

Aby wziąć udział w mini kursie, wystarczy Ci dostęp do maila oraz Internetu. Otrzymasz dostęp do wszystkich lekcji od razu i przypomnienia na podany adres e-mail w odstępie co 24 godziny.

Na koniec quiz sprawdzający wiedzę oraz niespodzianka

Aby sprawdzić, czego się nauczyłaś, na koniec wypełnisz quiz sprawdzający wiedzę. Jeśli spodoba Ci się ta forma nauki, otrzymasz też rabat na pełny kurs VAT od Mentoris!

Dołącz do mini kursu VAT:

Dla pracowników biur rachunkowych lub, właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych którzy chcą znać zagadnienia związane z podatkiem VAT.

Otrzymasz wszystkie materiały od razu oraz codziennie przypomnienie e-mail przez 3 dni.

Jeśli spodoba Ci się ta forma nauki, na koniec odblokujesz rabat na pełny kurs „Podatek VAT w obrocie krajowym” od Mentoris, który pozwoli Ci zdobyć niezbędną wiedzę na temat podatku VAT!

Kto jest autorem mini kursu?

Magdalena Hosiawa

To właśnie ja spotkam się z Tobą w tych darmowych lekcjach!

Jestem trenerem i praktykiem rachunkowości online. Odczarowuję przepisy i ustawy i uczę jak być księgowym przez duże K. Bo jeśli ktoś coś robi z pasji – to wtedy rodzą się najlepsze pomysły i rozwiązania.

Od ponad 7 lat zarażam swoją miłością do rachunkowości kolejne pokolenia księgowych, tworząc darmowe materiały oraz profesjonalne kursy online w ramach Mentoris.

„Na początku nie było łatwo, specjalistyczne słownictwo, zawiłe przepisy i skomplikowane obliczenia raczej zniechęcały niż zachęcały. Początkowo usilnie próbowałam czytać książki, zapoznać się z fachową literaturą, niestety wciąż brakowało mi praktyki. Z pomocą przyszedł kurs Mentoris w szybki i łatwy sposób zapoznałam się z podstawą rachunkowości, odbyłam staże i obecnie pracuje na stanowisku samodzielnego księgowego.”

Małgorzata Druciarek

kursantka pełnego kursu podstaw rachunkowości

„(…) z pomocą przyszły mi Profesjonalne Kursy Rachunkowości. Dzięki nim mogę uczyć się o dowolnej porze, w razie potrzeby wracać do niektórych tematów i co najważniejsze – poznawać różnego rodzaju przepisy i zasady w oparciu o konkretne przykłady ich zastosowania. Ponadto notatki, które robię w trakcie nauki, towarzyszą mi każdego dnia w pracy. Do tej pory nie trafiłam na lepszy kurs internetowy – dodatkowo w tak przystępnej cenie.”

Ewelina Sarnacka

kursantka pełnego kursu podstaw rachunkowości

Chcesz wziąć udział w mini kursie?

ZAPISZ SIĘ I NATYCHMIAST ODBLOKUJ MATERIAŁY DO NAUKI!

Dostęp do lekcji uzyskasz na podany adres e-mail.

© Mentoris 2013 - 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności