Chcesz rozpocząć pracę w księgowości, ale nie czujesz się wystarczająco dobrze przygotowana?

Sprawdź praktyczny kurs, dzięki któremu poznasz tajniki tzw. pełnej księgowości!

Rozpoczynasz pracę w zawodzie, ale brakuje Ci doświadczenia? Chcesz awansować na samodzielną księgową, ale specjalistyczne terminy oraz skomplikowane obliczenia budzą Twój niepokój? A może wracasz do pracy po przerwie i chcesz odświeżyć sobie wiedzę?

Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco, to jestem pewna, że ten kurs będzie dla Ciebie idealny! Krok po kroku przeprowadzę Cię przez wszystkie tajniki świata księgowości, dzięki czemu pierwsza praca w zawodzie przestanie Cię przerażać.

Jeśli czytasz ten tekst, prawdopodobnie marzysz o karierze w księgowości. Praca ta niesie ze sobą wiele zalet, takich jak:

Z

duże możliwości rozwoju

różnorodne obowiązki

spore zapotrzebowanie ze strony rynku

perspektywa atrakcyjnych zarobków

...i satysfakcja płynąca z tego, że robisz to, co lubisz!

No dobrze, tylko jak zacząć naukę księgowości, aby być pewną, że masz odpowiednie kwalifikacje?

Wyobraź sobie, że rachunkowość wcale nie musi być taka trudna!

Naprawdę nie musisz zwlekać z nieskończoność z podjęciem pracy w zawodzie księgowego, bo obawiasz się, że to zbyt skomplikowane, czy że nie masz pieniędzy na drogi kurs stacjonarny.

Nie musisz się bać, że czegoś na wykładzie nie zrozumiesz i nie będziesz miała jak do tego wrócić, ani kogo zapytać o to, czy dobrze pojęłaś dane zagadnienie.

Już w momencie podjęcia decyzji o zmianie Twojej kariery na ten zawód możesz być pewna, że Ci się uda!

Wyobraź sobie, że możesz zdobywać nową wiedzę tylko wtedy, gdy masz na to czas i ochotę.

A co więcej przeznaczać na dane zagadnienie dokładnie tyle czasu, ile potrzebujesz, nie martwiąc się tym, że czegoś nie zrozumiesz!

Dobra wiadomość jest taka, że to możliwe. To właśnie na tej zasadzie działa kompleksowy kurs podstaw rachunkowości, który możesz przejść, nie ruszając się ze swojego ulubionego fotela!

Wierzę, że każda osoba, która chcę podjąć zawód księgowej, jest w stanie swój cel osiągnąć.

Warunek to jednak odpowiednie przyswojenie praktycznej, gotowej do zastosowania od razu w pracy wiedzy.

Wiecznie zmieniające się przepisy powodują, że uczenie się z podręczników czy nawet na kursach stacjonarnych nie jest optymalnym rozwiązaniem. 

Dlatego właśnie, na bazie swojego wieloletniego doświadczenia w rachunkowości, już 5 lat temu stworzyłam „kurs podstaw rachunkowości”

I nie jest to kurs, w którym otrzymasz kilka wideo i suche definicje pojęć księgowych, a następnie sama będziesz musiała szukać dodatkowych informacji.

Zamiast tego zaproszę Cię do głębszej pracy.

W ramach kursu przeprowadzę Cię kompleksowo przez wszystkie zagadnienia, opierając się na praktycznych przykładach i kładąc nacisk na te kwestie, o której najczęściej dostaję pytania od osób początkujących. Aby lepiej pomóc Ci przyswajać wiedzę, w środku czeka na Ciebie seria quizów, która pomoże Ci zweryfikować, czy rzeczywiście opanowałaś dany materiał.

Zupełnie online, uczysz się kiedy chcesz

Kurs podstaw rachunkowości odbywa się w pełni online, co oznacza, że to Ty decydujesz, kiedy przeznaczysz czas na naukę. Zdobywanie nowej wiedzy zajmuje około 90 godzin zegarowych, na które składa się ponad 30 godzin wykładów zgrupowanych w 20 bloków tematycznych.

Metoda małych kroków - nawet dla "zielonych"

Fundamentem każdej wiedzy są podstawy, dlatego kurs ten opiera się na metodzie małych kroków, a nawet pozornie proste sprawy nie są w nim pomijane.

Tylko w ten sposób możesz upewnić się, że wszystko faktycznie jest dla Ciebie jasne.

Pełne wsparcie prowadzącej (czyli mnie)

Zrobiłam wszystko, co w mojej mocy, by treści wchodzące w skład tego kursu były jak najbardziej przejrzyste. Jeśli mimo to coś będzie dla Ciebie niejasne, chętnie rozwieję Twoje wątpliwości mailowo lub telefoniczne. 

Masz moje pełne wsparcie!

Kurs zakończony certyfikatem

Po przejściu kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje uczestnictwo i zdobycie wiedzy niezbędnej do podjęcia pracy na stanowisku księgowej.

Certyfikat zostanie wygenerowany zarówno w języku polskim, jak i angielskim i nie poniesiesz za niego żadnej dodatkowej opłaty.

zadowolonych uczestników

lat doświadczenia na rynku

%

pozytywnych opinii o kursie

Co dostaniesz w ramach kursu?

Sprawdź, co dokładnie otrzymujesz:

Nielimitowany dostęp do materiałów wideo online na wybrany okres

Standardowo w cenie jest dostęp półroczny, z możliwością późniejszego przedłużenia w niższej cenie.

Nielimitowany dostęp do praktycznych przykładów, quizów oraz testów na wybrany okres

Testy rozwiązujesz wielokrotnie, do momentu, w którym rzeczywiście opanujesz dany materiał.

Możliwość śledzenia swoich postępów w panelu „Moje konto”

 

Będziesz wiedziała, na jakim jesteś etapie, dzięki czemu nie pogubisz się w przyswajaniu materiału.

Materiały kursu w formacie pdf do pobrania

Dzięki którym uporządkujesz wiedzę i będziesz mogła wydrukować sobie notatki, jeśli potrzebujesz.

Wsparcie wykładowcy (kontakt mailowy oraz telefoniczny)

Jeśli coś w trakcie przechodzenia kursu będzie dla Ciebie niejasne, masz możliwość bezpośredniego kontaktu ze mną.

Certyfikat ukończenia kursu do pobrania

Będziesz mogła przedstawić go pracodawcy, co będzie dodatkowym atutem w negocjowaniu awansu czy na rozmowie kwalifikacyjnej.

Kto jest autorką kursu?

Nazywam się Magdalena Hosiawa, jestem księgową z 16-letnim doświadczeniem i od 5 lat prowadzę serwis Mentoris z profesjonalnymi kursami rachunkowości.

Kurs podstaw rachunkowości, do którego Cię zapraszam, to mój pierwszy kurs online, który powstał już ponad 5 lat temu. Do tej pory skorzystało z niego ponad 5000 osób, a ja z przyjemnością śledzę postępy zadowolonych kursantów i cieszę się, że mogę w ten sposób wspierać przyszłych księgowych!

Nie musisz wierzyć mi na słowo.

Poznaj opinie zadowolonych kursantów!

Wybierając uczelnię nie przypuszczałam, że kiedykolwiek pójdę w stronę rachunkowości. Od zawsze lubiłam ścisłe przedmioty, więc wybrałam matematykę w finansach i bankowości. Na pierwsze praktyki studenckie trafiłam do Działu Księgowości i od razu wiedziałam, że to jest to czym chciałabym się zajmować! Niedługo potem zdecydowałam się na kurs I stopnia w Stowarzyszeniu Księgowych a tuż po obronie magisterskiej – na staż w dużej firmy produkcyjnej. To właśnie tam poznałam ludzi mających ogromną wiedzę i doświadczenie, dzięki którym nabrałam jeszcze większej chęci i motywacji do pogłębiania wiedzy. Tu z pomocą przyszły mi Profesjonalne Kursy Rachunkowości. Dzięki nim mogę uczyć się o dowolnej porze, w razie potrzeby wracać do niektórych tematów i co najważniejsze – poznawać różnego rodzaju przepisy i zasady w oparciu o konkretne przykłady ich zastosowania. Ponadto notatki, które robię w trakcie nauki, towarzyszą mi każdego dnia w pracy. Do tej pory nie trafiłam na lepszy kurs internetowy – dodatkowo w tak przystępnej cenie.

Dopiero zaczynam swoją przygodę z księgowością, ale mam nadzieję, że za kilka lat będę mogła powiedzieć: „Udało mi się! Pomimo braku kierunkowego wykształcenia jestem księgową… księgową, która kocha to co robi”.

Ewelina Sarnacka

Rozpoczęłam studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, równolegle podjęłam pracę w biurze, gdzie mogłam od środka zobaczyć jak funkcjonują przedsiębiorstwa. Kilka lat współpracy z polskimi przedsiębiorcami w połączeniu z teorią wykładaną na jednym z najlepszych ośrodków dydaktycznych w Krakowie spowodowały, że zaczęłam myśleć o zawodzie księgowego.

Na początku nie było łatwo, specjalistyczne słownictwo, zawiłe przepisy i skomplikowane obliczenia raczej zniechęcały niż zachęcały. Początkowo usilnie próbowałam czytać książki, zapoznać się z fachową literaturą, niestety wciąż brakowało mi praktyki. Z pomocą przyszedł kurs Mentoris w szybki i łatwy sposób zapoznałam się z podstawą rachunkowości, odbyłam staże i obecnie pracuje na stanowisku samodzielnego księgowego. Droga którą pokonałam nie była prosta, ale uświadomiła mi, że z odpowiednimi narzędziami człowiek może góry przenosić. Dziś jestem już na innym etapie moje kariery i w najbliższym czasie planuje zdawać egzamin na doradcę podatkowego, tak doradcę ponieważ wiem, że skoro potrafiłam nadgonić w takim krótkim czasie zasady rachunkowości to tym bardziej mam siłę do tego by stać się doradcą podatkowym i pomagać tym wszystkim, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w biznesie. Jeszcze raz dziękuje za pomoc, bez was by mnie tutaj nie było 😉

Małgorzata Druciarek

Myślisz, że ten kurs może być dla Ciebie, ale masz jeszcze kilka wątpliwości?

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Jak wygląda proces zakupu kursu?

1. Kliknij przycisk wybranej wersji kursu w tabeli poniżej.

2. Zaloguj się lub załóż swoje konto.

Uwaga! Najszybciej i najłatwiej będzie, jeśli zalogujesz się przez Facebook lub konto Google.

Jeśli wybierzesz opcję rejestracji na naszej stronie będziesz musiał potwierdzić swój adres email i jeszcze raz wejść na tą stronę, aby skorzystać z oferty. Ta oferta nie jest dostępna na naszej stronie internetowej.

3. Wypełnij wszystkie dane podczas składania zamówienia i zapłać za kurs.

4. Dostęp do lekcji otrzymujesz od razu po zaksięgowaniu wpłaty. Jeśli wybierzesz wersję z bonusami, dodatkowe materiały znajdziesz na swojej skrzynce mailowej w ciągu 15 minut.

5. W razie problemów skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@mentoris.pl

Nie jestem pewna, jaką wybrać wersję kursu

Jeśli dopiero zaczynasz albo wracasz do zawodu po dłuższej przerwie, polecam „pakiety dla zielonych”, czyli kurs podstaw rachunkowości. Będzie to również odpowiedni wybór nawet, jeśli już coś kojarzysz, jeśli chodzi o księgowość, ale chcesz uporządkować wiedzę na konkretnych, praktycznych przykładach.

 

Jeśli należysz do bardziej zaawansowanych osób, wybierz kurs „rachunkowość średniozaawansowana”. Jest to idealny wybór w przypadku, kiedy już pracujesz w księgowości, ale zamierzasz niedługo postarać się o awans czy podwyżkę.

 

Jak wygląda kurs?

Kursy rachunkowości dostępne w naszym serwisie składają się z serii tematów. Każdy temat z kolei składa się z serii wykładów video, w ramach których omawiamy część teoretyczną przeplataną quizami oraz przykładami, które słuchacz może w pierwszej kolejności sam rozwiązać a potem wspólnie z wykładowcą prześledzić odpowiedź. Każdy z tematów zakończony jest testem do samodzielnego rozwiązania, znajdującym się pod wykładami video w zakładce ”Testy”. Po ukończeniu wszystkich testów tj. każdego testu do każdego z tematów i uzyskaniu przynajmniej 50% poprawnych odpowiedzi słuchacz uzyskuje certyfikat ukończenia kursu dostępny w zakładce „Moje konto” w formacie PDF.

Czy mogę rozpocząć naukę, jeśli wcześniej nie miałam styczności z księgowością?

Nasz system nauki opera się na metodzie małych kroków. Oznacza to, że wyjaśniamy zawiłości rachunkowości w możliwie najprostszy sposób, krok po kroku, nie zakładając, że osoba ucząca się już posiada jakąś wiedzę w tym zakresie. W naszych wykładach stosujemy liczne przykłady, quizy oraz metody zapamiętywania, które pomagają w łatwiejszy sposób przyswoić przekazywaną wiedzę.

Czy po kursie podstawowym moja wiedza będzie na wystarczającym poziomie, aby rozpocząć pracę w zawodzie?
Kurs rachunkowości od podstaw został zaprojektowany w taki sposób by przygotować osobę uczącą się do pracy na stanowisku księgowego bądź asystenta ds. księgowości (różne nazewnictwo w różnych firmach). Zapewnia on niezbędne podstawy do pracy w księgowości w ramach prawa bilansowego.

niestety specjalna propozycja dla uczestników wyzwania jest już niedostępna… ale wciąż możesz wziąć udział w kursie na standardowych warunkach! 

Spóźniłaś się z zamówieniem, ale nadal chcesz przygotować się do zawodu księgowej?

Sprawdź pełną ofertę kursów rachunkowości, dostępną na mojej stronie www 🙂 Na pewno znajdziesz coś dla Ciebie. Naukę możesz nadal zacząć w dowolnym momencie!

Nie zwlekaj – promocyjna cena kończy się za kilka dni!

Postaw na praktyczną wiedzę i przygotuj się do pracy w księgowości najlepiej jak to możliwe!

Oferta promocyjna obowiązuje jeszcze...

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)