Nawigator Księgowego: praktyczne informacje w cenie dobrej kawy, które oszczędzą Twój czas i gwarantują spokojną głowę w codziennej pracy

Sprawnie nawiguj po zmianach podatkowo-księgowych – bez tracenia wielu godzin na samodzielne szukanie informacji, przesiewanie ich i zastanawianie się, jak je zastosować w praktyce!

Ciężko nadążyć za kolejnymi falami zmian w podatkach i księgowości?

Zamiast zasypywać Cię toną wiedzy i dziesiątkami artykułów, których i tak prawdopodobnie nie dasz rady przerobić (jak to ma często miejsce w innych newsletterach), mamy lepszy pomysł…

Co tydzień podrzucimy Ci 3 praktyczne opracowania zmian, orzeczeń czy interpretacji – dzięki czemu zyskasz treściwą i możliwą do szybkiego zastosowania – porcję wiedzy.

Poświęcając tylko 15 minut w poniedziałkowy poranek, zdobywasz wiedzę o najczęstszych problemach, jakie mogą spotkać Cię w księgowości. I wiesz, jak sobie z nimi poradzić.

Trzymamy też rękę na pulsie i, gdy tylko pojawi się coś ważnego, od razu damy Ci o tym znać. Na prostych do zrozumienia przykładach, zobaczysz, jak zastosować wiedzę w praktyce. 

Nawigator Księgowego to Twój skrót...

Księgowi tacy jak Ty dobrze znają frustrację związaną ze śledzeniem zmian w prawie księgowym i podatkowym. Z jednej strony chcesz się rozwijać, a z drugiej masz wrażenie, że jest tego zbyt dużo i czasami trudno ogarnąć.

Dlatego Nawigator Księgowego to dużo więcej niż kolejny newsletter o księgowości. 

Wyobraź sobie, że najważniejsze informacje otrzymujesz – "przetłumaczone" na ludzki język – w zwięzłym biuletynie. Czeka on na Ciebie co tydzień w Twojej skrzynce odbiorczej e-mail.

Bez lania wody, za to w przyjemnej formie, Nawigator Księgowego pomoże Ci się odnaleźć w najnowszych zmianach podatkowych, księgowych, newsach i interpretacjach. 

Dzięki temu czujesz się bezpiecznie i pewnie w pracy, bo po prostu wiesz, co robić. A przy okazji masz więcej czasu dla klientów oraz na hobby i życie.

To wszystko masz za 4,40 zł za pierwszy miesiąc

Po pierwszym miesiącu testowym inwestycja wyniesie Cię tylko 29 zł!

Min. 4x wydania w miesiącu

Znajdziesz w nich praktyczne rozwiązania najczęstszych problemów księgowych oraz informacje o najnowszych zmianach w przepisach

Dostęp do poprzednich wydań

Bez przeszkód wrócisz do poprzednich wydań Nawigatora Księgowego i odświeżysz swoją wiedzę, kiedy tylko będziesz potrzebować

Zawsze aktualne informacje

Śledzimy zmiany i problemy za Ciebie, a następnie szybko dostarczamy praktycznych rozwiązań na Twoją skrzynkę e-mailową i powiadamiamy SMS-em.

Najważniejsze powody, aby dączyć...

Uczysz się nowych rzeczy

Co tydzień masz świeżą porcję nowej i łatwej do przyswojenia wiedzy. Dzięki temu cały czas się rozwijasz, a jednocześnie poświęcasz na to zaledwie 15 minut tygodniowo!

Praktyczne przykłady

Dzięki prostym przykładom szybko zrozumiesz nawet skomplikowane zagadnienia księgowo-podatkowe. Ich zastosowanie już nie będzie dla Ciebie problemem.

Odzyskasz czas

Poświęcisz więcej czasu temu, co naprawdę ważne – swoim klientom, rozwojowi i dobremu samopoczuciu. My zajmiemy się zbieraniem informacji i ich dostarczeniem w formie pigułki.

Wyselekcjonowana wiedza

Nie zalewamy Cię toną informacji, których i tak nie wykorzystasz. W Nawigatorze Księgowego dostarczamy wyłącznie esencję, dzięki której rozwijasz się bez przytłoczenia.

Jesteś na bieżąco

Koniec z frustracją związaną z poszukiwaniem wiarygodnych informacji. Najnowsze zmiany i interpretacje podatkowe są na wyciągnięcie ręki – bez zbędnego wysiłku.

Nie stoisz w miejscu

Nawigator Księgowego jest idealny, jeśli ciężko Ci się zabrać za przerabianie długich materiałów szkoleniowych. Stale się rozwijasz i robisz to małymi, łatwymi kroczkami. 

Kto czuwa merytorycznie nad Nawigatorem Księgowego?

Magdalena Hosiawa

Zebranie i przygotowanie newsów to mój stały element tygodnia. Z przyjemnością go realizuję, bo obszary księgowości i rachunkowości, w jakich specjalizuję się już od ponad 20 lat, są moją pasją.

Jestem trenerem i praktykiem rachunkowości online. Odczarowuję przepisy i ustawy i uczę jak być księgowym przez duże K. Bo jeśli ktoś coś robi z pasji – to wtedy rodzą się najlepsze pomysły i rozwiązania.

Od ponad 10 lat zarażam swoją miłością do rachunkowości i tłumaczę zawiłości księgowe prostym językiem, na praktycznych przykładach. Teraz z przyjemnością pomogę Ci oszczędzić masę czasu na samodzielnym szukaniu informacji o zmianach w podatkach.

Anna Małecka

Wspólnie z Magdaleną Hosiawa przygotowuję dla Ciebie co tydzień przegląd aktualności w Nawigatorze Księgowego. 

Ukończyłam studia magisterskie w zakresie rachunkowości, studia podyplomowe w kierunku doradztwa podatkowego i zarządzania podatkami. Przekuwam teorię na praktykę, prowadząc własne biuro rachunkowe. W ciągu 10 lat pracy miałam możliwość obsługiwać setki klientów z różnych branż.

Wiem, że dziś księgowa, to nie tylko osoba, która wprowadza dokumenty. Zakres naszej pracy i kompetencji jest coraz szerszy. Wymaga umiejętności reagowania na różne wyzwania w tym bycie stale na bieżąco ze zmianami w przepisach. I dlatego właśnie tworzymy z Magdą Nawigator Księgowego – żeby Ci ułatwić nawigowanie po tych wszystkich zmianach.

Co mówią czytelnicy:

Angelika

Księgowa


Spodziewałam się długich artykułów o zmianach, a tu mamy tylko najpotrzebniejsze informacje w czytelnej formie. Jak najbardziej jestem na tak!

Iwona

Księgowa


Dzięki prasówce od Magdy mam pewność, że nie ominie mnie żadna ważna zmiana w przepisach, ani kruczek prawny. Polecam każdemu, kto ma do czynienia z księgowością.

Wojtek

Księgowy


Bardzo Ci dziękuję za prasówkę. Jest naprawdę świetna oraz konkretna i rzeczowa, bardzo wiele można zaczerpnąć informacji w tej tematyce. Czekam na następną prasówkę z niecierpliwością.

Wybierz plan dla siebie

Najczęściej wybierany

Pakiet Solo (miesiąc)

4,40 zł na start

Subskrypcja odnawiana co miesiąc – później 29 zł miesięcznie

  • 4x biuletyn e-mailowy Nawigator Księgowego
  • Dostęp do archiwum poprzednich wydań
  • Powiadomienie SMS-em o wydaniu
  • Okresowe zniżki na kursy księgowe Mentoris

Pakiet Triple (3 miesiące)

79 zł

Dostęp na 3 miesiące – jednorazowa płatność przelewem

  • 4x biuletyn e-mailowy Nawigator Księgowego
  • Dostęp do archiwum poprzednich wydań
  • Powiadomienie SMS-em o wydaniu
  • Okresowe zniżki na kursy księgowe Mentoris

Jak aktywować Nawigator Księgowego? 

Krok 1.

Wybierz dogodny pakiet

A następnie kliknij przycisk "Dołącz do czytelników".

Krok 2.

Zdecyduj, jak długo chcesz prenumerować Nawigator Księgowego

Możesz wybrać opcję miesięczną lub od razu opłacić przelewem za 3 miesiące i oszczędzić.

Krok 3.

Wystarczy karta debetowa (przy płatności 3-miesięcznej zapłacisz przelewem)

Pamiętaj, że transakcja jest bezpieczna, a Ty możesz zrezygnować z subskrypcji w każdej chwili. 

Krok 4.

Co tydzień na Twojej skrzynce pojawi się świeża porcja newsów podatkowych

Do tego praktyczne przykłady i dużo dobrej energii do porannej kawy :)


Nadszedł czas, aby dokonać wyboru...

Zastanów się nad godzinami spędzonymi pod stosami przepisów podatkowych i weekendami, jakie trzeba było poświęcić na poszukiwanie najnowszych zmian w prawie. A także cennymi chwilami utraconymi z tymi, którzy są dla Ciebie najważniejsi.

Tak wygląda rzeczywistość wielu księgowych, ale to nie musi być Twoja rzeczywistość.

Nawigator Księgowego sprawia, że doskonalenie zawodowe nie odbywa się kosztem nadmiernej ilości czasu, osobistego szczęścia lub dobrego samopoczucia.

Oferujemy Ci tutaj pomocną dłoń i przeprowadzimy Cię od przeładowania i przytłoczenia – do miejsca, gdzie z łatwością nadążasz za zmianami w podatkach.

Dzięki temu poczujesz się bezpiecznie i pewnie, ponieważ wreszcie zrozumiesz te informacje oraz zobaczysz na praktycznych przykładach, jak je stosować. W skrócie: wiesz, co robić, gdy zdarzy się problematyczna sytuacja i szybko sobie z nią poradzisz. 

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Jak zamówić subskrypcję Nawigatora Księgowego?

Wystarczy, że przejdziesz wyżej do sekcji z pakietami i wybierzesz dogodną dla siebie opcję. 

Składając je, podaj swój adres e-mail, następnie swoje dane, wybierz czy chcesz otrzymywać co miesiąc fakturę za subskrypcję Nawigatora Księgowego i podaj dane swojej karty debetowej (tej samej, co używasz do bankomatu) lub kredytowej.

Czy mogę zrezygnować?

Tak, możesz zrezygnować w dowolnym momencie trwania subskrypcji – jednym kliknięciem z poziomu konta klienta. Okres subskrypcji anuluje się z końcem danego okresu rozliczeniowego.

Kiedy pobierze mi się opłata za kolejny miesiąc?

Kolejne opłaty będą pobierały się regularnie co miesiąc – a zależna jest od momentu, w którym uruchamiasz swoją subskrypcję.

Jak mogę zrezygnować z subskrypcji?

Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto TUTAJ, przejdziesz w „zarządzanie subskrypcją” i wybierzesz w górnym prawym rogu opcję „Anuluj Subskrypcję”.

Czy mogę zapłacić przelewem?

Tak! Teraz możesz skorzystać z wszystkich metod płatności za pomocą Przelewy24, w tym do przelewu tradycyjnego oraz faktury Proforma w ramach dostępu na 3 miesiące.

Czy mogę prosić o fakturę za Nawigator Księgowego?

Tak, jak najbardziej. Fakturę za zakupiony dostęp można otrzymać wypełniając formularz podczas składania zamówienia lub kontaktując się z nami na maila kontakt@mentoris.pl

Czy można zapłacić zwykłą kartą debetową?

Tak, do uruchomienia subskrypcji wystarczy zwykła karta debetowa. Przy uruchomieniu subskrypcji podajesz dane z karty – nie martw się, są bezpieczne u naszego pośrednika. Za bezpieczeństwo transakcji odpowiada Stripe.

Co, jeśli mam inne pytania?

Napisz na kontakt@mentoris.pl, pomożemy podjąć Ci decyzję!