ZAPISZ SIĘ NA DARMOWY MINI KURS RACHUNKOWOŚCI ZARZĄDCZEJ

Myślisz o pracy w kontrolingu? A może jesteś na stanowisku kierowniczym lub wspierasz jako księgowy zarząd i chcesz zrozumieć jak analizować dane księgowe?

Odbierz darmowy mini kurs i poznaj zagadnienia z rachunkowości zarządczej.

Dostęp do lekcji uzyskasz tutaj natychmiast po zapisie oraz na podany adres e-mail.

 

*Kurs rachunkowości zarządczej od podstaw nie tylko usprawni Ci proces decyzyjny, ale także doskonale przygotuje Cię do pracy na stanowisku specjalisty ds. rachunkowości zarządczej.

Chodzi Ci po głowie praca w obszarze controllingu?

Może pracowałeś już kiedyś w tej branży lub uczyłeś się rachunkowości zarządczej na studiach i zależy Ci na tym, by odświeżyć sobie tę wiedzę? A może zajmujesz stanowisko kierownicze i chciałbyś zrozumieć, jakie koszty i przychody mają znaczenie w podejmowaniu istotnych dla firmy decyzji?

Jeśli potrzebujesz sprawdzonej wiedzy na temat podatku rachunkowości zarządczej – jesteś w odpowiednim miejscu! Te darmowe lekcje pomogą Ci zacząć, a potem możesz kontynuować naukę w formie pełnego kursu online.

Zapisz się za darmo i naucz się: czym są przychody i koszty istotne i jaka jest rola kontrolera w procesie podejmowania decyzji przez zarząd, zobacz to na konkretnych przykładach.

Metoda małych kroków (otrzymasz materiały podzielone na 3 moduły)

W każdym module otrzymasz 2 krótkie filmy (do 10 minut) oraz materiały PDF, dzięki czemu nie poczujesz się przytłoczona nowymi pojęciami i będziesz uczyć się trwale i skutecznie.

Kurs zupełnie online - wystarczy dostęp do Internetu

Aby wziąć udział w mini kursie, wystarczy Ci dostęp do maila oraz Internetu. Otrzymasz dostęp do wszystkich lekcji od razu i przypomnienie na podany adres e-mail w odstępie co 24 godziny.

Na koniec quiz sprawdzający wiedzę oraz niespodzianka

Aby sprawdzić, czego się nauczyłaś, na koniec wypełnisz quiz sprawdzający wiedzę. Jeśli spodoba Ci się ta forma nauki, otrzymasz też rabat na pełny kurs rachunkowości zarządczej od Mentoris!

Dołącz do mini kursu rachunkowości zarządczej:

Dla osób, które chcą pracować w działach kontrolingu i finansów, rozpoczynają tam pracę lub osób zajmujących kierownicze czy księgowe stanowisko, które chcą analizować, wyciągać wnioski oraz mieć realny wpływ na to, co dzieje się w firmie.

Otrzymasz dostęp do materiałów podzielonych na 3 moduły i przypomnienie codziennie przez 3 dni na podany adres e-mail.

Jeśli spodoba Ci się ta forma nauki, na koniec odblokujesz rabat na pełny kurs „Rachunkowości zarządczej od podstaw” od Mentoris, który pozwoli Ci zdobyć niezbędną wiedzę w obszarze rachunkowości zarządczej!

UWAGA: niezależnie od nas często występują problemy z mejlami: @interia.pl, @wp.pl jeśli możesz, użyj innego mejla niż wymienione, preferowany adres @gmail.com.

Jeśli nie chcesz zapisywać się na bezpłatny newsletter, możesz uzyskać dostęp do materiałów odpłatnie. Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie Newslettera

Kto jest autorem mini kursu?

Magdalena Hosiawa

To właśnie ja spotkam się z Tobą w tych darmowych lekcjach!

Jestem trenerem i praktykiem rachunkowości online z 16-letnim doświadczeniem w zawodzie. Odczarowuję ustawy i pomagam opanować księgowość — bez nudy, prosto i praktycznie.

Od ponad 8 lat zarażam swoją miłością do rachunkowości kolejne pokolenia księgowych, tworząc darmowe materiały oraz profesjonalne kursy online w ramach Mentoris.

„Na początku nie było łatwo, specjalistyczne słownictwo, zawiłe przepisy i skomplikowane obliczenia raczej zniechęcały niż zachęcały. Początkowo usilnie próbowałam czytać książki, zapoznać się z fachową literaturą, niestety wciąż brakowało mi praktyki. Z pomocą przyszedł kurs Mentoris w szybki i łatwy sposób zapoznałam się z podstawą rachunkowości, odbyłam staże i obecnie pracuje na stanowisku samodzielnego księgowego.”

Małgorzata Druciarek

kursantka pełnego kursu podstaw rachunkowości

„(…) z pomocą przyszły mi Profesjonalne Kursy Rachunkowości. Dzięki nim mogę uczyć się o dowolnej porze, w razie potrzeby wracać do niektórych tematów i co najważniejsze – poznawać różnego rodzaju przepisy i zasady w oparciu o konkretne przykłady ich zastosowania. Ponadto notatki, które robię w trakcie nauki, towarzyszą mi każdego dnia w pracy. Do tej pory nie trafiłam na lepszy kurs internetowy – dodatkowo w tak przystępnej cenie.”

Ewelina Sarnacka

kursantka pełnego kursu podstaw rachunkowości

Chcesz wziąć udział w mini kursie?

ZAPISZ SIĘ I NATYCHMIAST ODBLOKUJ MATERIAŁY DO NAUKI!

Dostęp do lekcji uzyskasz na podany adres e-mail.