Wygląda na to, że idealny dla Ciebie będzie darmowy mini kurs VAT!

Pracujesz w dziale księgowości lub biurze rachunkowym? A może jesteś właścicielem firmy?

Odbierz darmowy mini kurs i poznaj zagadnienia związane z podatkiem VAT.

Biorę udział w mini kursie!Dostęp do lekcji uzyskasz na podany adres e-mail.

Prawie gotowe - teraz dokończ proces rejestracji na mini kurs, podając imię i adres e-mail.

Otrzymasz nowe materiały codziennie przez 3 dni.

*Mini kurs jest zupełnie darmowy i przeznaczony dla właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych, którzy chcą rozliczać podatek VAT w swojej firmie samodzielnie; a także dla księgowych w działach księgowości lub zatrudnionych w biurach rachunkowych, rozliczających podatek VAT.

 Pracujesz w dziale księgowości lub biurze rachunkowym i brakuje Ci wiedzy o zasadach rozliczania podatku VAT? Chcesz odświeżyć podstawy? A może masz jednoosobową działalność gospodarczą i chcesz samodzielnie prowadzić swoją księgowość i rozliczać podatek VAT?


 


Jeśli potrzebujesz sprawdzonej wiedzy na temat podatku VAT - jesteś w odpowiednim miejscu! Te darmowe lekcje pomogą Ci zacząć, a potem możesz kontynuować naukę w formie pełnego kursu online.


Zapisz się za darmo i w 3 dni naucz się, w jakich sytuacjach masz prawo do odliczenia VAT naliczonego, a także poznasz dokumenty stanowiące podstawę do odliczenia VAT naliczonego!

Informacje organizacyjne:

 • Dla pracowników biur rachunkowych lub, właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych którzy chcą znać zagadnienia związane z podatkiem VAT.
 • Otrzymasz nowe materiały codziennie przez 3 dni - dostęp odblokuję Ci na podany adres e-mail, dlatego koniecznie sprawdzaj skrzynkę.
 • Jeśli spodoba Ci się ta forma nauki, na koniec odblokujesz rabat na pełny kurs "Podatek VAT w obrocie krajowym" od Mentoris, który pozwoli Ci zdobyć niezbędną wiedzę na temat podatku VAT!
arrow

Dołącz do kursu!

Po rejestracji otrzymasz na podany adres e-mail nowe materiały codziennie przez 3 dni.

Kto jest autorem mini kursu?

Magdalena Hosiawa

To właśnie ja spotkam się z Tobą w tych darmowych lekcjach!

Obszary księgowości i rachunkowości, w których specjalizuję się już od ponad 16 lat, to moja pasja.

Od 6 lat zarażam nią innych, tworząc darmowe materiały oraz profesjonalne kursy online w ramach Mentoris. Z moich kursów skorzystało łącznie już ponad 5000 osób.

Cieszę się, że tu jesteś i mam nadzieję, że skorzystasz na tych darmowych lekcjach!

 • Na początku nie było łatwo, specjalistyczne słownictwo, zawiłe przepisy i skomplikowane obliczenia raczej zniechęcały niż zachęcały. Początkowo usilnie próbowałam czytać książki, zapoznać się z fachową literaturą, niestety wciąż brakowało mi praktyki. Z pomocą przyszedł kurs Mentoris w szybki i łatwy sposób zapoznałam się z podstawą rachunkowości, odbyłam staże i obecnie pracuje na stanowisku samodzielnego księgowego.
  Małgorzata Druciarek kursantka
    Name
 • (...) z pomocą przyszły mi Profesjonalne Kursy Rachunkowości. Dzięki nim mogę uczyć się o dowolnej porze, w razie potrzeby wracać do niektórych tematów i co najważniejsze – poznawać różnego rodzaju przepisy i zasady w oparciu o konkretne przykłady ich zastosowania. Ponadto notatki, które robię w trakcie nauki, towarzyszą mi każdego dnia w pracy. Do tej pory nie trafiłam na lepszy kurs internetowy – dodatkowo w tak przystępnej cenie.
  Ewelina Sarnacka kursantka
    Name

Chcesz wziąć udział w mini kursie?

Zapisz się i natychmiast odblokuj pierwsze materiały!

Rejestruję się!Dostęp do kolejnych lekcji uzyskasz na podany adres e-mail.

Prawie gotowe - teraz dokończ proces rejestracji na mini kurs, podając imię i adres e-mail.

Otrzymasz nowe materiały codziennie przez 3 dni.