Zapisz się na darmowy mini kurs VAT

Pracujesz w dziale księgowości lub biurze rachunkowym? A może jesteś właścicielem firmy?

Odbierz darmowy mini kurs i poznaj zagadnienia związane z podatkiem VAT.

Biorę udział w minikursie

*Mini kurs jest zupełnie darmowy i przeznaczony dla właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych, którzy chcą rozliczać podatek VAT w swojej firmie samodzielnie; a także dla księgowych w działach księgowości lub zatrudnionych w biurach rachunkowych, rozliczających podatek VAT.

 Pracujesz w dziale księgowości lub biurze rachunkowym i brakuje Ci wiedzy o zasadach rozliczania podatku VAT? Chcesz odświeżyć podstawy? A może masz jednoosobową działalność gospodarczą i chcesz samodzielnie prowadzić swoją księgowość i rozliczać podatek VAT?


 


Jeśli potrzebujesz sprawdzonej wiedzy na temat podatku VAT - jesteś w odpowiednim miejscu! Te darmowe lekcje pomogą Ci zacząć, a potem możesz kontynuować naukę w formie pełnego kursu online.


Zapisz się za darmo i w 3 dni naucz się, w jakich sytuacjach masz prawo do odliczenia VAT naliczonego, a także poznasz dokumenty stanowiące podstawę do odliczenia VAT naliczonego!

#zapis

Informacje organizacyjne:

 • Dla pracowników biur rachunkowych lub, właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych którzy chcą znać zagadnienia związane z podatkiem VAT.
 • Otrzymasz wszystkie materiały od razu oraz codziennie przypomnienie email przez 3 dni.
 • Jeśli spodoba Ci się ta forma nauki, na koniec odblokujesz rabat na pełny kurs "Podatek VAT w obrocie krajowym" od Mentoris, który pozwoli Ci zdobyć niezbędną wiedzę na temat podatku VAT!
arrow
Zapisz się na bezpłatny mini kurs VAT!

Kto jest autorem mini kursu?

Magdalena Hosiawa

To właśnie ja spotkam się z Tobą w tych darmowych lekcjach!

Jestem trenerem i praktykiem rachunkowości online. Odczarowuję przepisy i ustawy i uczę jak być księgowym przez duże K. Bo jeśli ktoś coś robi z pasji – to wtedy rodzą się najlepsze pomysły i rozwiązania.

Od ponad 7 lat zarażam swoją miłością do rachunkowości kolejne pokolenia księgowych, tworząc darmowe materiały oraz profesjonalne kursy online w ramach Mentoris.

 • Na początku nie było łatwo, specjalistyczne słownictwo, zawiłe przepisy i skomplikowane obliczenia raczej zniechęcały niż zachęcały. Początkowo usilnie próbowałam czytać książki, zapoznać się z fachową literaturą, niestety wciąż brakowało mi praktyki. Z pomocą przyszedł kurs Mentoris w szybki i łatwy sposób zapoznałam się z podstawą rachunkowości, odbyłam staże i obecnie pracuje na stanowisku samodzielnego księgowego.
  Małgorzata Druciarek kursantka
    Name
 • (...) z pomocą przyszły mi Profesjonalne Kursy Rachunkowości. Dzięki nim mogę uczyć się o dowolnej porze, w razie potrzeby wracać do niektórych tematów i co najważniejsze – poznawać różnego rodzaju przepisy i zasady w oparciu o konkretne przykłady ich zastosowania. Ponadto notatki, które robię w trakcie nauki, towarzyszą mi każdego dnia w pracy. Do tej pory nie trafiłam na lepszy kurs internetowy – dodatkowo w tak przystępnej cenie.
  Ewelina Sarnacka kursantka
    Name

Chcesz wziąć udział w mini kursie?

Zapisz się i natychmiast odblokuj wszystkie materiały!

Biorę udział w minikursie