ZAPISZ SIĘ NA DARMOWY MINI KURS RACHUNKOWOŚCI I POZNAJ TAJEMNICE REZERW

Odbierz darmowy mini kurs rachunkowości dla średniozaawansowanych na temat rezerw!

*Dostęp do lekcji uzyskasz tutaj natychmiast po zapisie oraz na podany adres e-mail

Już znasz podstawy księgowości, ale nadal gubisz się w kwestii rezerw czy RMK biernych?

Nie wiesz, czy nauka w formie kursu online to coś dla Ciebie i chcesz to sprawdzić przechodząc darmowe lekcje rachunkowości na poziomie średniozaawansowanym?

Jeśli tak, to ten darmowy mini kurs to idealne rozwiązanie. Dowiesz się, dlaczego tworzymy rezerwy i jak to zrobić, co to są RMK bierne, a także jak prezentować rezerwy i RMK bierne w bilansie.

Metoda małych kroków (trzyczęściowy kurs)

Dostęp do wszystkich materiałów uzyskasz natychmiast po zapisie. W każdej z 3 części kursu znajdziesz 2 krótkie filmy (do 10 minut) oraz materiały PDF, dzięki czemu nie poczujesz się przytłoczona nowymi pojęciami i będziesz uczyć się trwale i skutecznie.

 

Kurs zupełnie online - wystarczy dostęp do Internetu

Aby wziąć udział w mini kursie, wystarczy Ci dostęp do maila oraz Internetu. Otrzymasz dostęp do wszystkich lekcji natychmiast oraz na podany adres e-mail przypomnienia w odstępie co 24 godziny.

Na koniec quiz sprawdzający wiedzę oraz niespodzianka

Aby sprawdzić, czego się nauczyłaś, na koniec wypełnisz quiz sprawdzający wiedzę. Otrzymasz też rabat na pełny kurs rachunkowości średniozaawansowanej od Mentoris!

Dołącz do mini kursu rezerw:

Poziom: dla średniozaawansowanych. Wybierz ten kurs, jeśli już masz styczność z rachunkowością lub pracujesz w zawodzie, ale kwestie rezerw nie są dla Ciebie w pełni zrozumiałe.

Otrzymasz wszystkie materiały od razu oraz przypomnienie na podany adres e-mail.

Jeśli spodoba Ci się ta forma nauki, na koniec odblokujesz rabat na pełny kurs rachunkowości od Mentoris, który przygotuje Cię kompleksowo do pracy na stanowisku „samodzielny księgowy”.

UWAGA: niezależnie od nas często występują problemy z mejlami: @interia.pl, @wp.pl jeśli możesz, użyj innego mejla niż wymienione, preferowany adres @gmail.com .

Jeśli nie chcesz zapisywać się na bezpłatny newsletter, możesz uzyskać dostęp do materiałów odpłatnie. Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie Newslettera

Kto jest autorem mini kursu?

Magdalena Hosiawa

To właśnie ja spotkam się z Tobą w tych darmowych lekcjach!

Jestem trenerem i praktykiem rachunkowości online. Odczarowuję przepisy i ustawy i uczę jak być księgowym przez duże K. Bo jeśli ktoś coś robi z pasji – to wtedy rodzą się najlepsze pomysły i rozwiązania.

Od ponad 8 lat zarażam swoją miłością do rachunkowości kolejne pokolenia księgowych, tworząc darmowe materiały oraz profesjonalne kursy online w ramach Mentoris.

„Państwa kursy są niesamowite! Niesamowitość ta przejawia się pod względem języka jakim przekazywane są treści z rachunkowości, przejrzysty materiał, dogodność szkolenia w dowolnym czasie. Cieszę się że mogłam i mam nadzieję że będę mogła dalej z Państwem współpracować. „

Margareta Górkowska - Adamczak

Właścicielka Biura Rachunkowego Parytet. Wykładowca.

„Wykupiłam u Państwa kursy od podstaw, bo stwierdziłam, że może mam braki w tej dziedzinie, dlatego potem problemy się spiętrzają. Dalej będę korzystała z Pani pomocy, ponieważ kursy są jasne, przejrzyste, zrozumiałe, bardzo dużo mi dają, a nawet więcej….przyswajam więcej informacji niż na kursie w Stowarzyszeniu Księgowych na który aktualnie uczęszczam. Dziękuję. „

Beata Filanowska

Księgowa, Bag-bud

Chcesz wziąć udział w mini kursie?

ZAPISZ SIĘ I NATYCHMIAST ODBLOKUJ MATERIAŁY DO NAUKI!

Dostęp do lekcji uzyskasz na podany adres e-mail.