Jesteś studentem, szukasz pracy w księgowości lub już pracujesz w tej branży i chcesz zdobyć awans?

Wypróbuj darmowe lekcje rachunkowości od Mentoris! Zapisz się i rozpocznij natychmiast wybraną wersję 3-dniowego mini kursu - zupełnie online!

Możesz wypełnić quiz i wtedy podpowiem Ci, na jaki wariant się zapisać, albo wybrać wersję samodzielnie. Co wybierasz?

Wypełniam QUIZ!Podpowiedz mi, jaki poziom wybrać
Wybiorę poziom samodzielnieZapisuję się bez quizu!

Interesuje Cię rachunkowość? Chcesz wypróbować kursy od Mentoris zupełnie za darmo?


Jeśli chcesz sprawdzić, jak wyglądają profesjonalne kursy rachunkowości online od środka - jesteś w odpowiednim miejscu! Przygotowałam dla Ciebie 3 dni z darmowymi lekcjami wideo + PDF (każda lekcja pojawia się w odstępie co 24h), zakończone quizem, który sprawdzi Twoją wiedzę. Dodatkowo możesz kontynuować naukę w formie pełnego kursu online, na który otrzymasz rabat!Lekcje przygotowałam aż w 5 różnych wersjach. Dla każdego coś miłego!


Znajdziesz tutaj mini kurs podstaw rachunkowości, mini kurs rachunkowości dla średniozaawansowanych (rezerwy), mini kurs PKPiR (dla osób, które chcą pracować w biurach rachunkowych w oparciu o uproszczoną księgowość), mini kurs VAT oraz mini kurs rachunkowości zarządczej!

Kto jest autorem tych mini kursów?

Magdalena Hosiawa

To właśnie ja spotkam się z Tobą w tych darmowych lekcjach!

Obszary księgowości i rachunkowości, w których specjalizuję się już od ponad 16 lat, to moja pasja.

Od 7 lat zarażam nią innych, tworząc darmowe materiały oraz profesjonalne kursy online w ramach Mentoris. Z moich kursów skorzystało łącznie już ponad 7000 osób.

Cieszę się, że tu jesteś i mam nadzieję, że skorzystasz na tych darmowych lekcjach!

  • Na początku nie było łatwo, specjalistyczne słownictwo, zawiłe przepisy i skomplikowane obliczenia raczej zniechęcały niż zachęcały. Początkowo usilnie próbowałam czytać książki, zapoznać się z fachową literaturą, niestety wciąż brakowało mi praktyki. Z pomocą przyszedł kurs Mentoris w szybki i łatwy sposób zapoznałam się z podstawą rachunkowości, odbyłam staże i obecnie pracuje na stanowisku samodzielnego księgowego.
    Małgorzata Druciarek kursantka
      Name
  • (...) z pomocą przyszły mi Profesjonalne Kursy Rachunkowości. Dzięki nim mogę uczyć się o dowolnej porze, w razie potrzeby wracać do niektórych tematów i co najważniejsze – poznawać różnego rodzaju przepisy i zasady w oparciu o konkretne przykłady ich zastosowania. Ponadto notatki, które robię w trakcie nauki, towarzyszą mi każdego dnia w pracy. Do tej pory nie trafiłam na lepszy kurs internetowy – dodatkowo w tak przystępnej cenie.
    Ewelina Sarnacka kursantka
      Name

Chcesz otrzymać darmowe lekcje?

Wypełnij quiz, a podpowiem Ci, co wybrać, lub samodzielnie wybierz poziom odpowiedni dla siebie!

Wypełniam QUIZ!Podpowiedz mi, jaki poziom wybrać
Wybiorę poziom samodzielnieZapisuję się bez quizu!