Mini kurs podstaw rachunkowości

Poniżej znajdziesz materiały na ostatni dzień kursu:

Zwróć uwagę, żeby zapoznać się z całą stroną. Poniżej czeka quiz oraz niespodzianka - rabat na kontynuację nauki w formie pełnego kursu podstaw rachunkowości, który w pełni przygotowuje do pracy w księgowości!

UWAGA: dostęp do materiałów z całości mini kursu jest ograniczony czasowo! Masz jeszcze trochę czasu, aby nadrobić całość i podjąć decyzję o kontynuacji nauki z Mentoris na preferencyjnych warunkach!

Wideo 1 (czas trwania: 5:33)

Pobierz plik PDF do filmu

W tym wideo wyjaśniam mechanizm działania konta oraz pojęcia obciążenia czy uznania konta. Omawiam również czym cechują się konta bilansowe, a które zaliczamy do wynikowych czy pozabilansowych.

Wideo 2 (czas trwania: 9:06)

Pobierz pliki PDF do filmu

W drugim filmie omawiam na praktycznym przykładzie zasady działania konta bilansowego aktywnego.

Aby przybliżyć zasadę funkcjonowania konta aktywnego przygotowałam krótki przykład - opis w pierwszym PDF. Spróbuj rozwiązać zadanie samodzielnie, a następnie pobierz pdf z rozwiązaniem i sprawdź, jak Ci poszło!

Gotowe? Teraz obejrzyj wideo ode mnie i sprawdź, co dalej!

Wypełnij quiz i sprawdź, ile już umiesz!

A następnie zrób kolejny krok w kierunku zdobycia pierwszej pracy w księgowości - wiem, że to w Twoim zasięgu!

Pełny kurs podstaw rachunkowości od Mentoris zawiera 30 godzin podobnych wykładów online, a oprócz tego ćwiczenia PDF i jeszcze więcej praktycznych przykładów i quizów, które sprawdzają Twoją wiedzę. Oczywiście dostęp do całości materiałów uzyskujesz natychmiast po zrealizowaniu zamówienia!

Kurs ten kompleksowo przygotowuje do podjęcia pracy w rachunkowości w oparciu o tzw. "pełną księgowość" i do tej pory przeszło go ponad 5000 zadowolonych osób!

Dzięki udziałowi zdobędziesz certyfikat i podejmiesz bez problemów pierwszą pracę w księgowości.

Twój kupon rabatowy uprawniający do rabatu w wysokości -10% na kurs to:

 

2775fe

 

Zapoznaj się z programem kursu na poniższej stronie i zamów, korzystając z poniższego linku, a rabat naliczy się automatycznie!

(a gdyby tak się nie stało, zawsze możesz wpisać powyższy kod ręcznie)

Kontynnuj naukę w formie pełnego kursu zakończonego certyfikatem!

Potrzebujesz wrócić do poprzednich lekcji? Możesz zrobić to korzystając z nawigacji.

Dziękuję Ci za udział w tym mini kursie!

Mam nadzieję, że materiały, jakie dla Ciebie zgromadziłam, były przydatne. Ufam, że usłyszymy się w pełnym kursie podstaw rachunkowości (Twoja zniżka czeka przez ograniczony czas, jeśli zamówisz z tego linku naliczy się automatycznie).

 

Chcesz być z Mentoris na bieżąco?

Najczęściej odzywam się na facebooku - tu mój fanpage, a tu Grupa Wsparcia dla Księgowych. Mam nadzieję, że tam się spotkamy!

Pozdrawiam,

Magda Hosiawa

autorka kursów rachunkowości online Mentoris