ZAPISZ SIĘ NA DARMOWY MINI KURS KSIĘGOWOŚCI W OPARCIU O PKPIR

Masz jednoosobową działalność? A może chcesz pracować w biurze rachunkowym?

 

Odbierz darmowy mini kurs i poznaj podstawowe zasady rozliczania firmy w oparciu o Podatkową Książkę Przychodów i Rozchodów!

Dostęp do lekcji uzyskasz tutaj natychmiast po zapisie oraz na podany adres e-mail.

*Mini kurs jest zupełnie darmowy i przeznaczony dla właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych, którzy chcą rozliczać firmę samodzielnie lub poznać zasady księgowości we własnej firmie; a także dla księgowych zatrudnionych w biurach rachunkowych, pracujących na PKPiR

Masz jednoosobową działalność gospodarczą i chcesz zrozumieć podstawy rozliczania firmy?

Chcesz samodzielnie prowadzić swoją księgowość?

A może pracujesz lub planujesz pracować w biurze rachunkowym, gdzie wymagana jest znajomość PKPiR? 

Jeśli potrzebujesz sprawdzonej wiedzy na temat prowadzenia Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów — jesteś w odpowiednim miejscu! Te darmowe lekcje pomogą Ci zacząć, a potem możesz kontynuować naukę w formie pełnego kursu online.

Zapisz się za darmo i naucz się, w jakich sytuacjach musisz prowadzić PKPiR, z jakich pozycji składa się Książka, a także na przykładzie sprawdź, jak zaksięgować fakturę za sprzedaż towaru!

Metoda małych kroków (trzyczęściowy kurs)

Dostęp do wszystkich materiałów uzyskasz natychmiast po zapisie. W każdej z 3 części kursu znajdziesz 2 krótkie filmy (do 10 minut) oraz materiały PDF, dzięki czemu nie poczujesz się przytłoczona nowymi pojęciami i będziesz uczyć się trwale i skutecznie.

 

Kurs zupełnie online - wystarczy dostęp do Internetu

Aby wziąć udział w mini kursie, wystarczy Ci dostęp do maila oraz Internetu. Otrzymasz dostęp do kolejnych lekcji na podany adres e-mail w odstępie co 24 godziny.

Na koniec quiz sprawdzający wiedzę oraz niespodzianka

Aby sprawdzić, czego się nauczyłaś, na koniec wypełnisz quiz sprawdzający wiedzę. Jeśli spodoba Ci się ta forma nauki, otrzymasz też rabat na pełny kurs PKPiR od Mentoris!

Dołącz do mini kursu PKPIR:

Dla właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych lub pracowników biur rachunkowych, którzy chcą znać zasady pracy na Podatkowej Książce Przychodów i Rozchodów

Otrzymasz materiały podzielone na 3 moduły (dni) – oraz przypomnienie mejlem na podany adres e-mail, przez kolejne 3 dni — dlatego koniecznie sprawdzaj skrzynkę.

Jeśli spodoba Ci się ta forma nauki, na koniec odblokujesz rabat na pełny kurs PKPiR od Mentoris, który pozwoli Ci samodzielnie zająć się księgowością w swojej firmie i zrozumieć zasady rządzące Podatkową Książką Przychodów i Rozchodów!

UWAGA: niezależnie od nas często występują problemy z mejlami: @interia.pl, @wp.pl jeśli możesz, użyj innego mejla niż wymienione, preferowany adres @gmail.com.

Jeśli nie chcesz zapisywać się na bezpłatny newsletter, możesz uzyskać dostęp do materiałów odpłatnie. Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie Newslettera

Kto jest autorem mini kursu?

Magdalena Hosiawa

To właśnie ja spotkam się z Tobą w tych darmowych lekcjach!

Jestem trenerem i praktykiem rachunkowości online z 17-letnim doświadczeniem w zawodzie. Odczarowuję ustawy i pomagam opanować księgowość — bez nudy, prosto i praktycznie.

Od ponad 8 lat zarażam swoją miłością do rachunkowości kolejne pokolenia księgowych, tworząc darmowe materiały oraz profesjonalne kursy online w ramach Mentoris.

„Na początku nie było łatwo, specjalistyczne słownictwo, zawiłe przepisy i skomplikowane obliczenia raczej zniechęcały niż zachęcały. Początkowo usilnie próbowałam czytać książki, zapoznać się z fachową literaturą, niestety wciąż brakowało mi praktyki. Z pomocą przyszedł kurs Mentoris w szybki i łatwy sposób zapoznałam się z podstawą rachunkowości, odbyłam staże i obecnie pracuje na stanowisku samodzielnego księgowego.”

Małgorzata Druciarek

kursantka pełnego kursu podstaw rachunkowości

„(…) z pomocą przyszły mi Profesjonalne Kursy Rachunkowości. Dzięki nim mogę uczyć się o dowolnej porze, w razie potrzeby wracać do niektórych tematów i co najważniejsze – poznawać różnego rodzaju przepisy i zasady w oparciu o konkretne przykłady ich zastosowania. Ponadto notatki, które robię w trakcie nauki, towarzyszą mi każdego dnia w pracy. Do tej pory nie trafiłam na lepszy kurs internetowy – dodatkowo w tak przystępnej cenie.”

Ewelina Sarnacka

kursantka pełnego kursu podstaw rachunkowości

Chcesz wziąć udział w mini kursie?

ZAPISZ SIĘ I NATYCHMIAST ODBLOKUJ MATERIAŁY DO NAUKI!

Dostęp do lekcji uzyskasz na podany adres e-mail.