Zapisz się na darmowy mini kurs księgowości w oparciu o PKPiR

Masz jednoosobową działalność? A może chcesz pracować w biurze rachunkowym?

Odbierz darmowy mini kurs i poznaj podstawowe zasady rozliczania firmy w oparciu o Podatkową Książkę Przychodów i Rozchodów!

Biorę udział w mini kursie!Dostęp do lekcji uzyskasz na podany adres e-mail.

Prawie gotowe - teraz dokończ proces rejestracji na mini kurs, podając imię i adres e-mail.

Otrzymasz nowe materiały codziennie przez 3 dni.

*Mini kurs jest zupełnie darmowy i przeznaczony dla właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych, którzy chcą rozliczać firmę samodzielnie lub poznać zasady księgowości we własnej firmie; a także dla księgowych zatrudnionych w biurach rachunkowych, pracujących na PKPiR

Masz jednoosobową działalność gospodarczą i chcesz zrozumieć podstawy rozliczania firmy? Chcesz samodzielnie prowadzić swoją księgowość? A może pracujesz lub planujesz pracować w biurze rachunkowym, gdzie wymagana jest znajomość PKPiR? 


Jeśli potrzebujesz sprawdzonej wiedzy na temat prowadzenia Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów - jesteś w odpowiednim miejscu! Te darmowe lekcje pomogą Ci zacząć, a potem możesz kontynuować naukę w formie pełnego kursu online.


Zapisz się za darmo i w 3 dni naucz się, w jakich sytuacjach musisz prowadzić PKPiR, z jakich pozycji składa się Książka, a także na przykładzie sprawdź, jak zaksięgować fakturę za sprzedaż towaru!

Informacje organizacyjne:

 • Dla właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych lub pracowników biur rachunkowych, którzy chcą znać zasady pracy na Podatkowej Książce Przychodów i Rozchodów
 • Otrzymasz materiały podzielone na 3 moduły (dni) - oraz przypomnienie mejlem na podany adres e-mail, przez kolejne 3 dni - dlatego koniecznie sprawdzaj skrzynkę.
 • Jeśli spodoba Ci się ta forma nauki, na koniec odblokujesz rabat na pełny kurs PKPiR od Mentoris, który pozwoli Ci samodzielnie zająć się księgowością w swojej firmie i zrozumieć zasady rządzące Podatkową Książką Przychodów i Rozchodów!
arrow

Dołącz do kursu!

Po rejestracji otrzymasz na podany adres e-mail nowe materiały codziennie przez 3 dni.

Kto jest autorem mini kursu?

Magdalena Hosiawa

To właśnie ja spotkam się z Tobą w tych darmowych lekcjach!

Jestem trenerem i praktykiem rachunkowości online z 16-letnim doświadczeniem w zawodzie. Odczarowuję ustawy i pomagam opanować księgowość - bez nudy, prosto i praktycznie.

Od ponad 8 lat zarażam swoją miłością do rachunkowości kolejne pokolenia księgowych, tworząc darmowe materiały oraz profesjonalne kursy online w ramach Mentoris.

 • Na początku nie było łatwo, specjalistyczne słownictwo, zawiłe przepisy i skomplikowane obliczenia raczej zniechęcały niż zachęcały. Początkowo usilnie próbowałam czytać książki, zapoznać się z fachową literaturą, niestety wciąż brakowało mi praktyki. Z pomocą przyszedł kurs Mentoris w szybki i łatwy sposób zapoznałam się z podstawą rachunkowości, odbyłam staże i obecnie pracuje na stanowisku samodzielnego księgowego.
  Małgorzata Druciarek kursantka
    Name
 • (...) z pomocą przyszły mi Profesjonalne Kursy Rachunkowości. Dzięki nim mogę uczyć się o dowolnej porze, w razie potrzeby wracać do niektórych tematów i co najważniejsze – poznawać różnego rodzaju przepisy i zasady w oparciu o konkretne przykłady ich zastosowania. Ponadto notatki, które robię w trakcie nauki, towarzyszą mi każdego dnia w pracy. Do tej pory nie trafiłam na lepszy kurs internetowy – dodatkowo w tak przystępnej cenie.
  Ewelina Sarnacka kursantka
    Name

Chcesz wziąć udział w mini kursie?

Zapisz się i natychmiast odblokuj pierwsze materiały!

Rejestruję się!Dostęp do kolejnych lekcji uzyskasz na podany adres e-mail.

Prawie gotowe - teraz dokończ proces rejestracji na mini kurs, podając imię i adres e-mail.

Otrzymasz nowe materiały codziennie przez 3 dni.