Dla takich osób jak Ty przygotowałam przewodnik krok po kroku!

Idealny będzie dla Ciebie kurs: "Założę firmę jeszcze w tym roku! Jak ogarnąć ZUS, PIT i podatek VAT, kiedy dopiero zaczynasz".

Kurs pomoże Ci zrozumieć pierwsze kroki w założeniu firmy i podjąć odpowiednie decyzje.

Zaprojektowałam go od podstaw, nie zakładając, że już coś wiesz. Ten kurs pomoże Ci ograniczyć koszty na start działalności dzięki prostemu wyjaśnieniu, jak skorzystać z działalności nierejestrowej, ulgi na start, i jak rozliczać podatek dochodowy w optymalny w Twojej sytuacji sposób.

Rozwieję też Twoje najczęściej się powtarzające wątpliwości odnośnie VAT, kas fiskalnych, czy proporcjonalnego ZUS'u.

Zapoznaj się z programem kursu na poniższej stronie:

Sprawdzam kurs!kliknij w ten link i zapoznaj się ze szczegółami i programem

Chcesz założyć firmę, ale gubisz się już w tym, czy musisz rejestrować się jako płatnik VAT, kupować kasę fiskalną, a także jaką formę podatku dochodowego wybrać?


Dzięki dostępowi do materiałów z tego kursu nie musisz się już nad tym dłużej zastanawiać. Poprowadzę Cię za rękę przez to, co musisz zaznaczyć w CEIDG, gdzie się dodatkowo zarejestrować, czy musisz kupić kasę fiskalną, jaka wysokość składki ZUS Cię dotyczy, jak wybrać optymalną dla siebie formę opodatkowania (aby nie tracić pieniędzy) i o wiele więcej!


Zaplanowałam ten kurs tak, aby w jednym miejscu zgromadzić wszystkie informacje dotyczące tego, jak założyć firmę, zoptymalizować koszty na start, i się nie pogubić.

  • Na początku nie było łatwo, specjalistyczne słownictwo, zawiłe przepisy i skomplikowane obliczenia raczej zniechęcały niż zachęcały. Początkowo usilnie próbowałam czytać książki, zapoznać się z fachową literaturą, niestety wciąż brakowało mi praktyki. Z pomocą przyszedł kurs Mentoris w szybki i łatwy sposób zapoznałam się z podstawą rachunkowości, odbyłam staże i obecnie pracuje na stanowisku samodzielnego księgowego.
    Małgorzata Druciarek kursantka
      Name
  • (...) z pomocą przyszły mi Profesjonalne Kursy Rachunkowości. Dzięki nim mogę uczyć się o dowolnej porze, w razie potrzeby wracać do niektórych tematów i co najważniejsze – poznawać różnego rodzaju przepisy i zasady w oparciu o konkretne przykłady ich zastosowania. Ponadto notatki, które robię w trakcie nauki, towarzyszą mi każdego dnia w pracy. Do tej pory nie trafiłam na lepszy kurs internetowy – dodatkowo w tak przystępnej cenie.
    Ewelina Sarnacka kursantka
      Name

Chcesz zamówić kurs i wystartować z firmą z profesjonalnym wsparciem?

Zamów kurs!

KURS ODPOWIE NA TWOJE WĄTPLIWOŚCI ZWIĄZANE Z PIERWSZYMI KROKAMI PRZY ZAŁOŻENIU FIRMY W PRZYSTĘPNY I ZROZUMIAŁY SPOSÓB!