Super, już znasz podstawy rachunkowości i możesz zacząć od kursu rachunkowości średniozaawansowanej!

Kurs ten w pełni przygotowuje do podjęcia pracy w rachunkowości na stanowisku samodzielnego księgowego lub zdobycia awansu i poszerzy Twoją wiedzę o zagadnienia podatkowe.

Kurs odbywa się online i jest zakończony certyfikatem potwierdzającym zdobytą wiedzę.

Tematy związane z rachunkowością nie są Ci obce, ale czujesz, że Twój zasób wiedzy nie jest wystarczający?

Zapoznaj się z programem kursu rachunkowości średniozaawansowanej na poniższej stronie, może to coś dla Ciebie:

Sprawdzam kurs!kliknij w ten link i zapoznaj się ze szczegółami i programem

Tematy związane z rachunkowością nie są Ci obce, ale czujesz, że Twój zasób wiedzy nie jest wystarczający?


A może pracujesz już w obszarze finansów i zależy Ci na rozwijaniu swoich kompetencji w celu zdobycia awansu czy podwyżki?


Wszystko to oferuje Ci kurs rachunkowości średniozaawansowanej dedykowany osobom, które chcą poszerzyć swoją wiedzę o bardziej zaawansowane tematy, w tym zagadnienia podatkowe. Po jego ukończeniu będziesz przygotowany do podjęcia pracy na stanowisku samodzielnego księgowego i rozwijania swojej kariery w finansach.

  • Na początku nie było łatwo, specjalistyczne słownictwo, zawiłe przepisy i skomplikowane obliczenia raczej zniechęcały niż zachęcały. Początkowo usilnie próbowałam czytać książki, zapoznać się z fachową literaturą, niestety wciąż brakowało mi praktyki. Z pomocą przyszedł kurs Mentoris w szybki i łatwy sposób zapoznałam się z podstawą rachunkowości, odbyłam staże i obecnie pracuje na stanowisku samodzielnego księgowego.
    Małgorzata Druciarek kursantka
      Name
  • (...) z pomocą przyszły mi Profesjonalne Kursy Rachunkowości. Dzięki nim mogę uczyć się o dowolnej porze, w razie potrzeby wracać do niektórych tematów i co najważniejsze – poznawać różnego rodzaju przepisy i zasady w oparciu o konkretne przykłady ich zastosowania. Ponadto notatki, które robię w trakcie nauki, towarzyszą mi każdego dnia w pracy. Do tej pory nie trafiłam na lepszy kurs internetowy – dodatkowo w tak przystępnej cenie.
    Ewelina Sarnacka kursantka
      Name

Chcesz zamówić kurs rachunkowości średniozaawansowanej i rozwinąć karierę w księgowości?

Zamów kurs!

Zamów i rozpocznij naukę zupełnie online, w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie!