W Twoim przypadku najlepiej sprawdzi się kurs rachunkowości zarządczej!

Kurs ten nie tylko usprawni Ci podejmowanie decyzji w firmie, ale także doskonale przygotuje Cię do pracy na stanowisku specjalisty ds. rachunkowości zarządczej.

Jeśli chodzi Ci po głowie praca w obszarze controllingu ten kurs będzie dla Ciebie idealny!

Przygotowując materiały do tego kursu, postawiłam na kompleksowość i stronę praktyczną. Zawarte w nim tematy zostaną omówione w sposób, którego nie znajdziesz w żadnej książce, ponieważ bazują na przykładach z życia wziętych.

Zapoznaj się z programem kursu na poniższej stronie:

Sprawdzam kurs!kliknij w ten link i zapoznaj się z programem i szczegółami

Chcesz pracować w obszarze controllingu? Może pracowałeś już kiedyś w tej branży lub uczyłeś się rachunkowości zarządczej na studiach i zależy Ci na tym, by odświeżyć sobie tę wiedzę? 


I przede wszystkim – czy lubisz analizować, wyciągać wnioski oraz mieć realny wpływ na to, co dzieje się w firmie, w której pracujesz?


Jeśli choć jedno z powyższych pytań określa Twoją osobę, są ogromne szanse na to, że zainteresuje Cię kurs rachunkowości zarządczej od podstaw.

  • Państwa kursy są niesamowite! Niesamowitość ta przejawia się pod względem języka jakim przekazywane są treści z rachunkowości, przejrzysty materiał, dogodność szkolenia w dowolnym czasie. Cieszę się że mogłam i mam nadzieję że będę mogła dalej z Państwem współpracować.
    Margareta Górkowska - Adamczak kursantka
      Name
  • W trakcie studiów odkryłem swoje powołanie. Jestem bardzo zainteresowany pracą w kontrolingu, moim marzeniem jest praca jako kontroler finansowy. Stąd też poszedłem na kurs podstawowej rachunkowości i jestem w trakcie walki z rachunkowością zarządczą w Mentoris. Bardzo chcę zmienić swoją pracę i liczę na to, że kursy przygotowane na tej stronie oraz zdobycie certyfikatu pomogą mi w rozpoczęciu mojej nowej kariery. Jestem zadowolonym klientem Państwa serwisu, po zrobieniu kursu podstawowej rachunkowości oraz mojej znajomości Excela dostałem kilka nowych propozycji pracy.
    Tomasz Książek kursant
      Name

Chcesz zamówić kurs i rozpocząć pracę w controllingu?

Zamów kurs!

Rozpocznij wygodną naukę online!