W Twoim przypadku najlepiej sprawdzi się kurs controllingu od podstaw!

Wykorzystaj zniżkę -20% na kurs, który nie tylko usprawni Ci podejmowanie decyzji w firmie, ale także doskonale przygotuje Cię do pracy na stanowisku specjalisty ds. rachunkowości zarządczej.

Jeśli chodzi Ci po głowie praca w obszarze controllingu ten kurs będzie dla Ciebie idealny!

Twoja zniżka -20% naliczy się automatycznie, jeśli zamówisz z linku poniżej (ale gdyby to nie zadziałało, po prostu wpisz kupon ręcznie: 2e5690)

Zamawiam kurs z rabatem!kliknij w ten link i zamów, a zniżka naliczy się automatycznie

Kupon zniżkowy na hasło "2e5690" działa jeszcze przez...

Chcesz pracować w obszarze controllingu? Może pracowałeś już kiedyś w tej branży lub uczyłeś się rachunkowości zarządczej na studiach i zależy Ci na tym, by odświeżyć sobie tę wiedzę? 


I przede wszystkim – czy lubisz analizować, wyciągać wnioski oraz mieć realny wpływ na to, co dzieje się w firmie, w której pracujesz?


Jeśli choć jedno z powyższych pytań określa Twoją osobę, są ogromne szanse na to, że zainteresuje Cię kurs rachunkowości zarządczej od podstaw.

  • Państwa kursy są niesamowite! Niesamowitość ta przejawia się pod względem języka jakim przekazywane są treści z rachunkowości, przejrzysty materiał, dogodność szkolenia w dowolnym czasie. Cieszę się że mogłam i mam nadzieję że będę mogła dalej z Państwem współpracować.
    Margareta Górkowska - Adamczak kursantka
      Name
  • W trakcie studiów odkryłem swoje powołanie. Jestem bardzo zainteresowany pracą w kontrolingu, moim marzeniem jest praca jako kontroler finansowy. Stąd też poszedłem na kurs podstawowej rachunkowości i jestem w trakcie walki z rachunkowością zarządczą w Mentoris. Bardzo chcę zmienić swoją pracę i liczę na to, że kursy przygotowane na tej stronie oraz zdobycie certyfikatu pomogą mi w rozpoczęciu mojej nowej kariery. Jestem zadowolonym klientem Państwa serwisu, po zrobieniu kursu podstawowej rachunkowości oraz mojej znajomości Excela dostałem kilka nowych propozycji pracy.
    Tomasz Książek kursant
      Name

Chcesz zamówić kurs i rozpocząć pracę w controllingu? Wykorzystaj swój rabat -20% w ramach Black Friday!

Zamów kurs!

ZNIŻKA NA TEN KURS OBOWIĄZUJE JESZCZE TYLKO PRZEZ...