Wygląda na to, że potrzebujesz zacząć od początku, czyli kursu podstaw rachunkowości!

Kurs podstaw rachunkowości kompleksowo przygotuje Cię do podjęcia pracy w księgowości w oparciu o tzw. "pełną księgowość".

Do tej pory przeszło go ponad 5000 zadowolonych osób!

Postaw na praktyczną wiedzę i przygotuj się do pracy w księgowości najlepiej jak to możliwe!

W ramach kursu przeprowadzę Cię kompleksowo przez wszystkie zagadnienia, opierając się na praktycznych przykładach i kładąc nacisk na te kwestie, o które najczęściej pytają osoby początkujące. Aby lepiej pomóc Ci przyswajać wiedzę, w środku czeka na Ciebie seria quizów, która pomoże Ci zweryfikować, czy rzeczywiście opanowałeś dany materiał.

Zapoznaj się z programem kursu na poniższej stronie:

Sprawdzam kurs!kliknij w ten link i zapoznaj się ze szczegółami i programem

Chcesz pracować w księgowości, ale do tej pory brakowało Ci styczności z rachunkowością?


A może potrzebujesz uporządkować wiedzę po przerwie? Ten kurs będzie dla Ciebie idealny!


Zamów kurs i uzyskaj certyfikat. Trzymam kciuki za Twoją pierwszą pracę w księgowości!

  • Na początku nie było łatwo, specjalistyczne słownictwo, zawiłe przepisy i skomplikowane obliczenia raczej zniechęcały niż zachęcały. Początkowo usilnie próbowałam czytać książki, zapoznać się z fachową literaturą, niestety wciąż brakowało mi praktyki. Z pomocą przyszedł kurs Mentoris w szybki i łatwy sposób zapoznałam się z podstawą rachunkowości, odbyłam staże i obecnie pracuje na stanowisku samodzielnego księgowego.
    Małgorzata Druciarek kursantka pełnego kursu podstaw rachunkowości
      Name
  • (...) z pomocą przyszły mi Profesjonalne Kursy Rachunkowości. Dzięki nim mogę uczyć się o dowolnej porze, w razie potrzeby wracać do niektórych tematów i co najważniejsze – poznawać różnego rodzaju przepisy i zasady w oparciu o konkretne przykłady ich zastosowania. Ponadto notatki, które robię w trakcie nauki, towarzyszą mi każdego dnia w pracy. Do tej pory nie trafiłam na lepszy kurs internetowy – dodatkowo w tak przystępnej cenie.
    Ewelina Sarnacka kursantka pełnego kursu podstaw rachunkowości
      Name

Chcesz zamówić kurs podstaw rachunkowości i rozpocząć pracę w księgowości?

Zamów kurs!

Skorzystaj z praktycznego kursu, który krok po kroku wprowadzi Cię w  tajniki świata rachunkowości i skrupulatnie przygotuje Cię do zawodu księgowego w oparciu o tzw. pełną księgowość (księgi handlowe).