Wygląda na to, że idealny dla Ciebie będzie kurs księgowości w oparciu o PKPiR!

Wykorzystaj zniżkę -20% na kurs PKPiR, który przeznaczony jest dla właścicieli jednoosobowej działalności lub osób podejmujących pracę w biurach rachunkowych.

Zasady prowadzenia KPiR można przyswoić łatwiej niż Ci się wydaje!

Twoja zniżka -20% naliczy się automatycznie, jeśli zamówisz z linku poniżej (ale gdyby to nie zadziałało, po prostu wpisz kupon ręcznie: 2e5690)

Zamawiam kurs z rabatem!kliknij w ten link i zamów, a zniżka naliczy się automatycznie

Kupon zniżkowy na hasło "2e5690" działa jeszcze przez...

Masz jednoosobową działalność gospodarczą i chcesz zrozumieć podstawy rozliczania firmy? Chcesz samodzielnie prowadzić swoją księgowość? A może pracujesz w biurze rachunkowym, gdzie wymagana jest znajomość PKPiR? 


Jeśli potrzebujesz sprawdzonej wiedzy na temat prowadzenia Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów - jesteś w odpowiednim miejscu!

Poznasz podstawy prawne, na jakich opiera się prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, zrozumiesz jej strukturę i dowiesz się, kto musi ją prowadzić.

Zobaczysz liczne przykłady zapisów księgowych w PKPiR, a także upewnisz się, jakie koszty i przychody zaliczamy do kosztów i przychodów podatkowych.

Dowiesz się, na czym polega otwarcie PKPiR na dany rok podatkowy, czym jest ewidencja majątku oraz co należy zrobić w sytuacji, kiedy zamykamy podatkową książkę przychodów i rozchodów.

Nauczysz się dokonywać zapisów księgowych w PKPiR w sytuacji, gdy jesteś czynnym podatnikiem VAT, a także w sytuacji, gdy jesteś z VAT zwolniony.

  • Na początku nie było łatwo, specjalistyczne słownictwo, zawiłe przepisy i skomplikowane obliczenia raczej zniechęcały niż zachęcały. Początkowo usilnie próbowałam czytać książki, zapoznać się z fachową literaturą, niestety wciąż brakowało mi praktyki. Z pomocą przyszedł kurs Mentoris w szybki i łatwy sposób zapoznałam się z podstawą rachunkowości, odbyłam staże i obecnie pracuje na stanowisku samodzielnego księgowego.
    Małgorzata Druciarek kursantka
      Name
  • (...) z pomocą przyszły mi Profesjonalne Kursy Rachunkowości. Dzięki nim mogę uczyć się o dowolnej porze, w razie potrzeby wracać do niektórych tematów i co najważniejsze – poznawać różnego rodzaju przepisy i zasady w oparciu o konkretne przykłady ich zastosowania. Ponadto notatki, które robię w trakcie nauki, towarzyszą mi każdego dnia w pracy. Do tej pory nie trafiłam na lepszy kurs internetowy – dodatkowo w tak przystępnej cenie.
    Ewelina Sarnacka kursantka
      Name

Chcesz zamówić kurs PKPiR i nauczyć się rozliczać firmę? Wykorzystaj swój rabat -20% w ramach Black Friday!

Zamów kurs!

ZNIŻKA NA TEN KURS OBOWIĄZUJE JESZCZE TYLKO PRZEZ...