Wygląda na to, że przyda Ci się odświeżenie wiedzy z PKPiR!

Jest to kurs przeznaczony dla właścicieli jednoosobowej działalności, który pomoże Ci wrócić do podstaw PKPiR.

Ty też możesz nauczyć się rozliczać firmę!

Twój kupon uprawniający do rabatu w wysokości -16% na kurs to: 6URODZINY

(zniżka ważna do 21.08 do północy)

Zapoznaj się z programem kursu na poniższej stronie i zamów, korzystając z poniższego linku, a rabat naliczy się automatycznie! (a gdyby tak się nie stało, zawsze możesz wpisać powyższy kod ręcznie)

Zamów kurs z rabatem!kliknij w ten link i zamów, a zniżka naliczy się automatycznie

Urodzinowa zniżka znika za...

Masz jednoosobową działalność gospodarczą i chcesz zrozumieć podstawy rozliczania firmy? Chcesz samodzielnie prowadzić swoją księgowość? A może pracujesz w biurze rachunkowym, gdzie wymagana jest znajomość PKPiR? Jeśli potrzebujesz sprawdzonej wiedzy na temat prowadzenia Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów - jesteś w odpowiednim miejscu! Zamów kurs i zacznij już dziś.

  • Na początku nie było łatwo, specjalistyczne słownictwo, zawiłe przepisy i skomplikowane obliczenia raczej zniechęcały niż zachęcały. Początkowo usilnie próbowałam czytać książki, zapoznać się z fachową literaturą, niestety wciąż brakowało mi praktyki. Z pomocą przyszedł kurs Mentoris w szybki i łatwy sposób zapoznałam się z podstawą rachunkowości, odbyłam staże i obecnie pracuje na stanowisku samodzielnego księgowego.
    Małgorzata Druciarek kursantka
      Name
  • (...) z pomocą przyszły mi Profesjonalne Kursy Rachunkowości. Dzięki nim mogę uczyć się o dowolnej porze, w razie potrzeby wracać do niektórych tematów i co najważniejsze – poznawać różnego rodzaju przepisy i zasady w oparciu o konkretne przykłady ich zastosowania. Ponadto notatki, które robię w trakcie nauki, towarzyszą mi każdego dnia w pracy. Do tej pory nie trafiłam na lepszy kurs internetowy – dodatkowo w tak przystępnej cenie.
    Ewelina Sarnacka kursantka
      Name

Chcesz zamówić kurs PKPiR w promocyjnej cenie?

Zamów kurs z rabatem!kliknij w ten link i zamów, a zniżka naliczy się automatycznie

urodzinowa promocja kończy się już za...