JESTEŚ KSIĘGOWYM I CZUJESZ, ŻE W SWOJEJ PRACY CZASAMI NIE NADĄŻASZ? CHCESZ MIEĆ PEWNOŚĆ DZIAŁANIA NAWET W NAJTRUDNIEJSZYCH SYTUACJACH? NIE MASZ CZASU, ABY SAMODZIELNIE ANALIZOWAĆ KONSEKWENCJE ZMIAN PRZEPISÓW? BOisz się, że popełnisz w końcu błąd?

Poznaj Klub Profesjonalnych Księgowych – platformę online, dzięki której trzymasz rękę na pulsie, rozumiesz wprowadzane zmiany w przepisach i oszczędzasz swój cenny czas!

 

W Klubie Profesjonalnych Księgowych znajdziesz szereg udogodnień, które pomogą Ci być na bieżąco z naszym trudnym zawodem.

W środku stawiam przede wszystkim na praktykę. Regularnie przedstawiam omówienia tematów podatkowych i księgowych budzących najwięcej kontrowersji w oparciu o metodę F.O.K.U.S.

Metoda F.O.K.U.S to mój autorski sposób działania, w którym:

  • dzielę aktualizacje w prawie na fazy,
  • przypominam wiedzę od podstaw,
  • aktualizuję ją krok po kroku,
  • urealniam na przykładach,
  • sprawdzam, czy wiedza została w głowie.

Takie kompleksowe omówienia wybranych tematów przeprowadzam w Klubie regularnie w formie dedykowanych, comiesięcznych szkoleń.

Każda „paczka” wiedzy tego typu zawiera materiały video, materiały pdf oraz testy sprawdzające wiedzę.

Otrzymasz też dostęp do kameralnej grupy na facebooku, a w niej raz na miesiąc kompleksowy webinar z omówieniem najbardziej znaczących zmian w rachunkowości.

A oprócz tego co tydzień rozszerzoną wersję tekstową Prasówki Księgowego, aby szybko przyswoić sobie to, co w danym tygodniu najważniejsze!

 

8,9

tyle wynosi średnia ocena Klubu w skali od 1 do 10, według ankiety wysłanej do Klubowiczów

Dowiedz się wiecej, czym jest klub:

PRZESTAŃ STRESOWAĆ SIĘ, ŻE NIE NADĄŻASZ

W Klubie to ja wskażę najistotniejsze zmiany oraz to jak je wprowadzić w życie. Dzięki temu nie popełnisz błędu i skupisz się na swojej pracy, zamiast wielogodzinnego czytania ustaw!

Klub Profesjonalnych Księgowych sprawi, że w jednym miejscu będziesz mieć do dyspozycji zawsze aktualną wiedzę dotyczącą najnowszych zmian.

W ramach comiesięcznych webinarów uzyskasz wyjaśnienia odnośnie kontrowersyjnych dla Ciebie przepisów. Razem z Klubowiczami wybierzesz interesujący Cię temat, a ja kompleksowo omówię go na naszym spotkaniu.

Na najbliższym webinarze Klubowym bierzemy pod lupę WDT oraz quick fixes, w tym odpowiednie dokumentowanie i korygowanie VAT w związku z niespełnieniem warunków.

 

Przepisy w naszym kraju zmieniają się bardzo często!

To spory problem gdy chcesz być na bieżąco ze wszystkimi zmianami.
Aby nadążać, do tej pory trzeba było śledzić różne blogi, fora branżowe i szukać informacji oraz interpretacji porozrzucanych w różnych miejscach w sieci…
W Klubie oszczędzę Twój czas – co poniedziałek o 7:30 otrzymasz dedykowany dla Klubowiczów newsletter z najważniejszymi newsami ze świata księgowości i podatków.

 

Nikt nie lubi kupować kota w worku – dlatego zapoznaj się ze szczegółami, co zyskujesz od razu po wejściu do klubu.

ok. 20 opracowań najnowszych, kontrowersyjnych zmian w przepisach (wartość: 400 zł)

Wśród tematów znajdziesz m. in. białą listę podatników, nową matrycę VAT, informacje na temat Wiążącej Informacji Stawkowej i inne.

15 dedykowanych tematów z moich kursów rachunkowości bez dodatkowych opłat (wartość: 1185 zł)

15 wybranych tematów z pełnych kursów online, dodatkowo porządkujących i  aktualizujących wiedzę dla każdego księgowego (każdy temat ma wartość 79 zł).

E-book gratis Ewidencja kosztów w KPiR bez tajemnic (wartość: 117 zł)

Każdy Klubowicz uzyska zupełnie bezpłatnie dostęp do dodatkowych materiałów, między innymi e-booka:  „Ewidencja kosztów w KPiR  bez tajemnic”

Dedykowany webinar raz w miesiącu na wybrany przez klubowiczów temat (wartość: 119 zł / mc)

Raz w miesiącu Klubowicze otrzymują kompleksowe, ponad godzinne szkolenie omawiające najbardziej pilne, „gorące” zmiany w prawie i ich konsekwencje.

Kontakt z informacją o bieżących zmianach (wartość: bezcennne)

W Klubie jesteśmy w stałym kontakcie mailowym – raz w tygodniu wysyłam dedykowaną dla Klubowiczów wersję Prasówki i informuję zmianach w przepisach podatkowych/księgowych i nowych interpretacjach podatkowych. Masz dostępny także przydatny Kalendarz Księgowego z ważnymi terminami.

Możliwość skorzystania z Karty Klubowicza - zniżek 15% na kursy rachunkowości online (wartość nawet 460 zł)

Przez cały okres uczestnictwa w Klubie masz dostępny unikalny kupon rabatowy, dzięki któremu zamówisz taniej (-15%) dostęp do innych moich produktów.

Klub profesjonalnych księgowych to stałe, bieżące wsparcie w zawodzie księgowego oraz ułatwienia i materiały na wygodnej platformie online o łącznej wartości ponad 1999 zł

Ty swój dostęp możesz mieć już od 137 zł w skali miesiąca!

Kto jest gospodarzem klubu?

Nazywam się Magdalena Hosiawa i od 7 lat prowadzę serwis Mentoris z profesjonalnymi kursami rachunkowości.

Jestem trenerem i praktykiem rachunkowości online. Odczarowuję przepisy i ustawy i uczę jak być księgowym przez duże K.
Bo jeśli ktoś coś robi z pasji – to wtedy rodzą się najlepsze pomysły i rozwiązania.

Tylko w ciągu ostatnich 7 lat przeszkoliłam online ponad 5000 osób. Jak to możliwe? Postawiłam na praktykę, prosty język oraz praktyczne przykłady.

Gdy spotykam się na zamkniętej grupie z moimi kursantami czy Klubowiczami czy gdy dostaję kolejne pozytywne opinie, wiem, że robię to co naprawdę kocham i że jestem w miejscu, w jakim zawsze chciałam być!

Czy wesprę w tym także i Ciebie? Zapraszam do Klubu!

 

Nie musisz wierzyć mi na słowo.

Poznaj opinie zadowolonych Klubowiczów!

Bardzo cenię sposób podawania materiału czyli rzeczowe, szczegółowe i przekazane przystępnym językiem, zrozumiałym nawet dla początkujących. Bardzo przydatne dla mnie są materiały pdf, do których często wracam lub które powoli analizuję, wówczas gdy temat z materiału wideo zbyt szybko przeleciał. Ogromnie doceniam materiały dotyczące aktualności.

Bardzo podoba mi się to, że zawsze mogę wrócić do interesującego mnie tematu. Gdy mam wątpliwości wchodzę ponownie i wszystko tam na mnie czeka

Jest doskonale! Znajduję tu wszystko, co jest mi potrzebne. Nie wiem, co można byłoby jeszcze dodać … aktualna wiedza to prawdziwy skarb w czasie, gdy pracujemy po 14 godzin.

Jeśli Klub profesjonalnych księgowych brzmi dla ciebie ciekawie, zamów dostęp, dopóki trwają zapisy!

Wybierz w tabeli okres uczestnictwa w Klubie (1, 3 lub 6 miesięcy) i przejdź do zamówienia!

PS. Jeszcze nie jesteś osobą pracującą w księgowości albo chcesz odświeżyć wiedzę po przerwie? Zamiast Klubu zacznij od kursów online!

Chcesz dołączyć do klubu, ale masz jeszcze kilka wątpliwości?

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Jak zostanie nadany dostęp do klubu?

1. Kliknij przycisk wybranej wersji dostępu (na miesiąc, 3 lub 6 miesięcy, różnią się tylko ceną, zawartość jest taka sama) w tabeli poniżej.

2. Przejdź do zamówienia.

Uwaga! Najszybciej i najłatwiej będzie, jeśli zalogujesz się przez Facebook lub konto Google.

3. Wypełnij wszystkie dane podczas składania zamówienia i zapłać za Klub.

4. Dostęp do całości Klubu otrzymujesz od razu po zaksięgowaniu wpłaty. 

5. Cieszysz się przywilejami Klubowicza 🙂

PS. W razie problemów skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@mentoris.pl

Czy mogę zapłacić poprzez pro formę?

Tak, jak najbardziej. Podczas składania zamówienia podaj dane do faktury a następnie przy metodach płatności wybierz „Płacę przez faktura pro-forma”. Faktura zostanie do Ciebie wysłana automatycznie po złożeniu zamówienia. Będziesz miała/miał trzy dni na jej opłacenie.

Nie wiem, jaką wybrać wersję dostępu

Merytorycznie we wszystkich opcjach dostępu do Klubu otrzymujesz dokładnie to samo – różnica dotyczy tylko liczby webinarów dla Klubowiczów, w jakich weźmiesz udział (webinary będą odbywać się co miesiąc).

Twoja jedyna decyzja do podjęcia to więc deklaracja czasu uczestnictwa w Klubie – czy jest to 1, 3 lub 6 miesięcy.

Na im dłuższy okres uczestnictwa się decydujesz, tym niższa jest cena w ujęciu miesięcznym.

Po upływie danego czasu masz opcję przedłużyć dostęp na obecnych warunkach.

Możesz więc cyklicznie przedłużać dostęp co miesiąc i nadal cieszyć się przywilejami Klubowicza 🙂

 

Jak dostarczane są informacje o nowych materiałach w klubie?

Jesteśmy w stałym kontakcie mailowym i raz na tydzień otrzymujesz ode mnie newsletter – specjalną wersję kultowej „Prasówki Księgowego”, w której oprócz newsów masz informacje organizacyjne dotyczące spotkań na żywo i info o nowych materiałach na platformie.

A ja już mam dostęp do klubu, czy mam zamawiać ponownie?
Jeśli już jesteś Klubowiczem Mentoris, masz zagwarantowane poprzednie warunki cenowe.
Poprawne, zaktualizowane dla Ciebie ceny powinny się dla Ciebie naliczyć automatycznie po kliknięciu w poniższej tabeli.
Powinieneś (lub powinnaś) otrzymać również maila z adresu kontakt@mentoris.pl z linkiem do przedłużenia swojej subskrypcji Klubu na obecnych warunkach.
Jeśli nie widzisz takiej wiadomości i / lub masz problem z przedłużeniem dostępu, napisz na podany wyżej adres e-mail.
Czy mogę dołączyć ponownie, jeśli już kiedyś byłam/em w Klubie?
Tak, możesz dołączyć, dopóki są otwarte zapisy, natomiast obowiązują Cię zawsze aktualne warunki cenowe.
UWAGA: tylko teraz w Klubie istnieje nowość – można dołączyć na miesiąc i przekonać się, czy obecnie podoba Ci się w Klubie (ciągle go usprawniamy). Najlepiej po prostu zamów najkrótszą opcję dostępu – to nie majątek, niewiele ryzykujesz, a jestem pewna, że Ci się z nami spodoba 🙂

JEśli chcesz być księgowym przez duże k, nie może cię z nami zabraknąć!

Dołącz do Klubu Profesjonalnych Księgowych i przygotuj się kompleksowo nawet do nagłych zmian w przepisach!

Oszczędzaj czas na samodzielne szukanie aktualizacji i analizowanie, czy na pewno ta interpretacja jest poprawna. Skorzystaj z ułatwień i dołącz do grona profesjonalnych księgowych! 

© Mentoris 2013 - 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności