Chcesz zamówić kurs rachunkowości online od Mentoris z atrakcyjnym rabatem?

Lepszej okazji w tym roku nie będzie! ZAPISZ się na listę oczekujących, aby nie przegapić rabatów na Black Friday!

Rabat na Profesjonalne Kursy rachunkowości Mentoris wyniesie w tym roku -20%.

 

 

PS. Podaj adres e-mail, na jaki chcesz uzyskać przypomnienie, klikając poniżej. Promocja potrwa tylko 2 dni - w ten sposób na pewno nie przegapisz najniższych w tym roku cen!

Zapisuję się, nie chcę przegapić!

Rabat na podany adres e-mail dostaniesz już za...

Nie wiesz, dlaczego warto skorzystać z promocji na Black Friday?

Cześć, tu Magda Hosiawa z Mentoris! Już od ponad 8 lat wspieram przyszłych i obecnych księgowych, tworząc wygodne kursy online na różnym poziomie. Uczę księgowości od podstaw, ale także tej bardziej zaawansowanej.


Jestem trenerem i praktykiem rachunkowości online. Odczarowuję przepisy i ustawy i uczę jak być księgowym przez duże K. Bo jeśli ktoś coś robi z pasji – to wtedy rodzą się najlepsze pomysły i rozwiązania.A już niebawem, z okazji Black Friday, z moich profesjonalnych kursów online i szkoleń dla księgowych w promocyjnej cenie możesz korzystać także i Ty!


 

Jakie kursy rachunkowości online i szkolenia dla księgowych możesz zgarnąć z rabatem?

 

Przewiń i zobacz, co mamy w ofercie:

Tak może wyglądać Twoja nauka rachunkowości online!

Przeczytaj słowa zadowolonych kursantów:

  • Na początku nie było łatwo, specjalistyczne słownictwo, zawiłe przepisy i skomplikowane obliczenia raczej zniechęcały niż zachęcały. Początkowo usilnie próbowałam czytać książki, zapoznać się z fachową literaturą, niestety wciąż brakowało mi praktyki. Z pomocą przyszedł kurs Mentoris w szybki i łatwy sposób zapoznałam się z podstawą rachunkowości, odbyłam staże i obecnie pracuje na stanowisku samodzielnego księgowego.
    Małgorzata Druciarek kursantka
      Name
  • (...) z pomocą przyszły mi Profesjonalne Kursy Rachunkowości. Dzięki nim mogę uczyć się o dowolnej porze, w razie potrzeby wracać do niektórych tematów i co najważniejsze – poznawać różnego rodzaju przepisy i zasady w oparciu o konkretne przykłady ich zastosowania. Ponadto notatki, które robię w trakcie nauki, towarzyszą mi każdego dnia w pracy. Do tej pory nie trafiłam na lepszy kurs internetowy – dodatkowo w tak przystępnej cenie.
    Ewelina Sarnacka kursantka
      Name

Taka okazja już się w tym roku nie powtórzy!

Zapisz się na listę oczekujących, aby nie przegapić TAK WYSOKICH rabatów na Black Friday.

Zapisuję się, nie chcę przegapić!

PS. Zapis na tę listę oczywiście nie zobowiązuje Cię do zakupu! Decyzja, czy z rabatu skorzystasz, zawsze należy do Ciebie!