Chcesz zamówić kurs rachunkowości od Mentoris z atrakcyjnym rabatem -20% w ramach Black Friday, ale nie wiesz, na co się zdecydować?

Wypełnij quiz, a podpowiem Ci, który kurs z oferty będzie dla Ciebie najlepszy!

PS. Nie zwlekaj tylko zbyt długo, bo promocja trwa tylko do 28.11 (sobota) do północy!

Zaczynam quiz!

Nie wiesz, co wybrać na mojej stronie w ramach promocji Black Friday?


Cześć, tu Magda Hosiawa z Mentoris! Już od ponad 7 lat wspieram przyszłych i obecnych księgowych, tworząc wygodne kursy online na różnym poziomie. Uczę księgowości od podstaw, ale także tej bardziej zaawansowanej.


Jednak widzę, że część z Was nie wie, co wybrać! Od dawna dostaję pytania na maila, w których często pytacie: "Jaki kurs z oferty powinnam wybrać? Jaki będzie dla mnie odpowiedni?"


Pomyślałam, że ułatwię Wam zadanie i przygotuję ten quiz, który nakieruje zainteresowanych na odpowiednią wersję kursu, a potem automatycznie odblokuje link do zamówienia z rabatem!


PS. Uprzedzam jednak: jeśli masz już za sobą kontakt z rachunkowością, to dodatkowo czeka na Ciebie test WIEDZY KSIĘGOWEJ online, składający się z 15 pytań! 😉 Tylko wtedy będę mogła Ci optymalnie doradzić, kiedy sprawdzisz, na jakim rzeczywiście jesteś poziomie.

Dlaczego warto zdecydować się na kurs rachunkowości od Mentoris?

Poświętujemy razem Black Friday? To ostatnia okazja w tym roku na zgarnięcie kursu w tak atrakcyjnych cenach z dodatkowym rabatem aż 20%!

Cześć, jestem Magdalena Hosiawa

Od 7 lat tworzę Profesjonalne Kursy Rachunkowości Mentoris i przygotowałam dla Ciebie ten quiz, który ma za zadanie pomóc Ci wybrać kurs!

Obszary księgowości i rachunkowości, w których specjalizuję się już od ponad 16 lat, to moja wieloletnia pasja.

Z moich kursów skorzystało łącznie już ponad 6000 osób zadowolonych osób!

Dołączysz i Ty? Wypełnij quiz i zamów idealny dla siebie kurs z -20% rabatem!

  • Na początku nie było łatwo, specjalistyczne słownictwo, zawiłe przepisy i skomplikowane obliczenia raczej zniechęcały niż zachęcały. Początkowo usilnie próbowałam czytać książki, zapoznać się z fachową literaturą, niestety wciąż brakowało mi praktyki. Z pomocą przyszedł kurs Mentoris w szybki i łatwy sposób zapoznałam się z podstawą rachunkowości, odbyłam staże i obecnie pracuje na stanowisku samodzielnego księgowego.
    Małgorzata Druciarek kursantka
      Name
  • (...) z pomocą przyszły mi Profesjonalne Kursy Rachunkowości. Dzięki nim mogę uczyć się o dowolnej porze, w razie potrzeby wracać do niektórych tematów i co najważniejsze – poznawać różnego rodzaju przepisy i zasady w oparciu o konkretne przykłady ich zastosowania. Ponadto notatki, które robię w trakcie nauki, towarzyszą mi każdego dnia w pracy. Do tej pory nie trafiłam na lepszy kurs internetowy – dodatkowo w tak przystępnej cenie.
    Ewelina Sarnacka kursantka
      Name

Taka okazja już się nie powtórzy! Tylko przez 2 dni: 27-28.11 (piątek i sobota) możesz zyskać dowolny kurs ze zniżką -20%

Nie wiesz, co wybrać? Wypełnij quiz, a podpowiem Ci, jaki kurs z mojej oferty będzie dla Ciebie idealny.

Zaczynam quiz!

PS. Jeśli nie potrzebujesz quizu i chcesz od razu wykorzystać swój rabat na wybrany kurs rachunkowości Mentoris, kliknij TUTAJ.

Przypominam, że Twój kupon rabatowy to 2e5690