Pracujesz w księgowości? Chcesz wykorzystać wakacyjny czas na odświeżenie wiedzy z zakresu podatku VAT?

Weź udział BEZPŁATNIE w Wakacyjnej Akademii Podatkowej i co środę przez 6 tygodni odbieraj nagranie wideo z prezentacją kluczowych zagadnień z zakresu podatku VAT!

Jak to działa? Zapisujesz się BEZPŁATNIE na cotygodniowe lekcje w ramach Akademii Podatkowej. Co tydzień w środę przez 6 tygodni (począwszy od 8 lipca) otrzymasz ode mnie maila z nagraniem wideo. Całość materiałów będzie doskonałym odświeżeniem wiedzy na temat wybranych zagadnień z zakresu podatku VAT!

Zapisz się już teraz, aby nie przegapić żadnej lekcji (łącznie czeka Cię 6 materiałów wideo na różne tematy - dokładny spis poniżej).

Wykorzystaj wakacje na odświeżenie wiedzy z zakresu podatków!Zarejestruj się bezpłatnie do Akademii online

Chcesz odświeżyć przez wakacje wiedzę z zakresu podatków? Mam coś dla Ciebie!

Wiem, że podatek VAT może sprawiać problemy nawet doświadczonym księgowym. Sytuacji nie polepszają ciągle zmieniające się przepisy. Warto trzymać ciągle rękę na pulsie!

Dlatego przygotowałam na wakacje Akademię Podatkową, z którą przypomnisz sobie najważniejsze zagadnienia i zmiany w VAT z 2020 roku!

Już od 8 lipca, co tydzień, w każdy poniedziałek będziemy publikować krótką lekcję z wybranym zagadnieniem, omówionym wcześniej w ramach kultowych Zagwozdek Księgowego.

Łącznie uczestników Akademii czeka aż 6 lekcji (kończymy 12 sierpnia), które pomogą przypomnieć sobie najważniejsze zmiany podatkowe z tego roku!

Po zapisie na listę uczestników otrzymasz co tydzień przypomnienia o nowych materiałach - tak, aby przerabiać regularnie kolejne partie.

Cały program Akademii to 6 lekcji, których dokładny spis treści sprawdzisz poniżej.

Dlatego zarejestruj się już teraz, aby wziąć udział w Akademii Podatkowej od samego początku!

Szczegółowy program Akademii Podatkowej:

Przypomnij sobie wiedzę z VAT - zupełnie bezpłatnie!

PS. Jeśli jednak będziesz potrzebować rozszerzyć zagadnienia, to otrzymasz jako zarejestrowany uczestnik specjalną ofertę na pełny kurs Mentoris "Podatek VAT w obrocie krajowym 2020".

Terminy publikacji kolejnych lekcji: 8, 15, 22, 29 lipca, 5 i 12 sierpnia


Dzięki skorzystaniu z tych lekcji, przypomnisz sobie wybrane zagadnienia z obszaru podatku VAT - zupełnie bezpłatnie, na praktycznych przykładach i omówieniach!

  • Lekcja 1 - publikacja 8 lipca: Nowa matryca VAT
  • Lekcja 2 - publikacja 15 lipca: Obowiązkowy split payment
  • Lekcja 3 - publikacja 22 lipca: Paragon do faktury
  • Lekcja 4 - publikacja 29 lipca: Sprzedaż nieruchomości a VAT
  • Lekcja 5 - publikacja 5 sierpnia: Biała lista podatników a MPP
  • Lekcja 6 - publikacja 12 sierpnia: Najem a VAT i PIT

Kto jest autorem materiałów w Akademii Podatkowej?

Magdalena Hosiawa

Już od ponad 16 lat specjalizuję się w obszarach księgowości i rachunkowości. Od blisko 7 lat zarażam nią innych, tworząc darmowe materiały oraz profesjonalne kursy online w ramach Mentoris. Z moich kursów skorzystało łącznie już ponad 5000 osób.

Jestem trenerem i praktykiem rachunkowości online. Odczarowuję przepisy i ustawy i uczę jak być księgowym przez duże K. Bo jeśli ktoś coś robi z pasji – to wtedy rodzą się najlepsze pomysły i rozwiązania.

Od ponad 6 lat zarażam swoją miłością do rachunkowości kolejne pokolenia księgowych, tworząc darmowe materiały oraz profesjonalne kursy online czy Klub Księgowego w ramach Mentoris.

Jeśli podatek VAT sprawia Ci czasami kłopoty, jesteś w odpowiednim miejscu, aby to uporządkować.

Zapraszam do skorzystania BEZPŁATNIE z Akademii Podatkowej - zupełnie online!

Jeśli nie chcesz przegapić żadnej lekcji, zapisz się jak najszybciej!

A jeśli nie masz czasu - po zapisie będzie też opcja wykupienia płatnego dostępu do całego kursu "Podatek VAT w obrocie krajowym 2020" w promocyjnej cenie.

Nie czekaj - rozwijaj się w księgowości!

Weź udział BEZPŁATNIE w Akademii Podatkowej i odśwież wiedzę z zakresu VAT!

Co tydzień w środę przez 6 tygodni (począwszy od 8 lipca) otrzymasz ode mnie maila z nagraniem wideo. Całość uporządkuje Ci wiele w głowie, jeśli chodzi o kwestie VAT!

Zapisz się już teraz, aby nie przegapić żadnej lekcji (łącznie czeka Cię 6 materiałów wideo na różne tematy).

Wykorzystaj wakacje na odświeżenie wiedzy z zakresu podatków!Zarejestruj się bezpłatnie do Akademii online