Wyróżnij się na rynku pracy! Poszerz swoją wiedzę dzięki Akademii Księgowego Mentoris.

Weź udział BEZPŁATNIE w Akademii Księgowego. W październiku nauczysz się więcej o narzędziach wykorzystywanych w controllingu!

Jak to działa? Zapisujesz się BEZPŁATNIE na cotygodniowe lekcje. Startujemy już 7.10!
Co tydzień w środę przez 3 tygodnie otrzymasz ode mnie maila z przydatnymi nagraniami wideo. Dołącz jak najszybciej, aby nic nie przegapić!

Dzięki tym materiałom zostaniesz wyróżniającym się na rynku pracy księgowym i zrozumiesz, w czym mogą Ci się przydać narzędzia controllingowe!

Poznaj narzędzia controllingowe dla każdego księgowego!Zarejestruj się bezpłatnie do Akademii online

Chcesz być księgowym, który wyróżnia się na rynku pracy? Księgowym przez duże "K", który rozwija się i awansuje? Mam coś dla Ciebie!

Narzędzia controllingowe przydadzą się każdemu księgowemu, nawet jeśli nie pracujesz oficjalnie w tym dziale. Dzięki zapoznaniu się z podstawowymi narzędziami, Twój głos w pracy zyska na znaczeniu, bo zaczniesz lepiej rozumieć konsekwencje ważnych decyzji w firmie!

Dlatego w październiku to właśnie podstawowe narzędzia controllingowe będę dla Ciebie omawiać bezpłatnie w ramach nowej inicjatywy - Akademii Księgowego.

Już w najbliższą środę od 7 października przez 3 tygodnie będziemy publikować krótką lekcję z wybranym zagadnieniem z obszaru controllingu.

A zaczniemy od wstępu, czyli tak naprawdę po co Ci ten controlling i czy rzeczywiście jest on przydatny jedynie w ogromnych korporacjach?

Łącznie czeka na Ciebie 6 filmów, które pomogą Ci zrozumieć, po co każdemu księgowemu controlling, a dodatkowo opanujesz jedno z podstawowych pojęć w tej dziedzinie: koszty istotne.

Po zapisie na listę uczestników otrzymasz co tydzień przypomnienia o nowych materiałach - tak, aby przerabiać regularnie kolejne partie.

UWAGA: każda lekcja będzie dostępna bezpłatnie tylko przez tydzień. Im wcześniej dołączysz, tym więcej skorzystasz!

Dlatego zarejestruj się już teraz, aby wziąć udział w Akademii Księgowego od samego początku!

Poznaj narzędzia controllingowe dla każdego księgowego!Zarejestruj się bezpłatnie do Akademii online

Szczegółowy rozkład jazdy Akademii Księgowego na październik:

Opanuj podstawowe narzędzia controllingowe - zupełnie bezpłatnie!

Terminy publikacji kolejnych lekcji: 7, 14, 21 października. 


Dzięki skorzystaniu z tych lekcji zrozumiesz, dlaczego warto wykorzystywać controlling nawet w małej organizacji.


Pamiętaj, że każda lekcja będzie dostępna jedynie przez 7 dni.

  • Lekcja 1 - publikacja 7 października: Do czego jest Ci potrzebny controlling? Na czym polega praca kontrolera finansowego?
  • Lekcja 2 - publikacja 14 października: Czym są przychody i koszty istotne? Przykład wraz z rozwiązaniem.
  • Lekcja 3 - publikacja 21 października: Różnice między kosztami istotnymi a nieistotnymi. Praktyczny przykład podejmowania decyzji.

Kto jest autorem materiałów w Akademii Księgowego?

Magdalena Hosiawa

Już od ponad 16 lat specjalizuję się w obszarach księgowości i rachunkowości. Od blisko 7 lat zarażam nią innych, tworząc darmowe materiały oraz profesjonalne kursy online w ramach Mentoris. Z moich kursów skorzystało łącznie już ponad 5000 osób.

Jestem trenerem i praktykiem rachunkowości online. Odczarowuję przepisy i ustawy i uczę jak być księgowym przez duże K. Bo jeśli ktoś coś robi z pasji – to wtedy rodzą się najlepsze pomysły i rozwiązania.

Od ponad 7 lat zarażam swoją miłością do rachunkowości kolejne pokolenia księgowych, tworząc darmowe materiały oraz kompleksowe kursy online czy Klub Profesjonalnych Księgowych w ramach Mentoris.

Jeśli chcesz zostać wyróżniającym się na rynku, profesjonalnym księgowym, jesteś w odpowiednim miejscu.

Zapraszam do skorzystania BEZPŁATNIE z Akademii Księgowego - zupełnie online, wystarczy Ci dostęp do internetu i 20-30 minut w tygodniu na naukę.

Jeśli nie chcesz przegapić żadnej lekcji, zapisz się jak najszybciej!

Nie czekaj - rozwijaj się w księgowości!

Weź udział BEZPŁATNIE w Akademii Księgowego i opanuj podstawowe narzędzia controllingowe!

Co tydzień w środę otrzymasz ode mnie maila z nagraniem wideo. Opanowane w ten sposób narzędzia przydadzą Ci się w każdej sytuacji, nawet jeśli nie planujesz zostać kontrolerem finansowym!

Poznaj narzędzia controllingowe dla każdego księgowego!Zarejestruj się bezpłatnie do Akademii online